Informacje o Dakea

O Dakea
Zarabiaj więcej dzięki produktom Dakea!

Przedstawiamy markę Dakea

Dakea to nowa marka, pod którą oferowane są produkty spółki ALTATERRA Kft — wchodzącej w skład prywatnej duńskiej grupy VKR Holding, producenta najwyższej jakości okien dachowych i związanych z nimi akcesoriów. Produkty tej marki zapewnią użytkownikom i monterom jeszcze więcej korzyści przy mniejszym poziomie ryzyka oraz są objęte wyjątkowym systemem wsparcia.

Nasza specjalistyczna wiedza i 60-letnie doświadczenie w zakresie projektowania, produkcji i udoskonalania okien dachowych dają gwarancję, że nabywcy naszych produktów będą z nich w pełni zadowoleni przez co najmniej dwadzieścia kolejnych lat.

Produkty marki Dakea są wytwarzane w certyfikowanych wg normy ISO światowej klasy obiektach korzystających z metod produkcji, które zapewniają najwyższą jakość okien i wykonanie charakteryzujące się dbałością o najmniejsze detale (każdy wkręt, każdy proces i każdy materiał są sprawdzane pod kątem spełnienia najbardziej rygorystycznych wymagań w branży). To stałe zwracanie uwagi na każdy szczegół oraz wspomniane długoletnie doświadczenie firmy na rynku wyróżniają nasze produkty w oczach klientów, którzy wymagają, aby przez cały okres eksploatacji cechowały się 一 doskonałymi właściwościami.

Dakea — spokojne 20 lat eksploatacji!

Każdy z naszych produktów zapewnia użytkownikom więcej korzyści i posiada lepsze warunki gwarancyjne w porównaniu z jakimkolwiek innym produktem dostępnym na rynku za tę samą cenę.

Uzyskaj dodatkowe dziesięć lat spokoju i dodatkowe korzyści dla domu.

Więcej

Dakea — wyjątkowa oferta dla dystrybutorów i hurtowni na czas kryzysu!

Produktom Dakea towarzyszy konkurencyjna, kompleksowa oferta usług obejmująca w szczególności pomoc w zarządzaniu zapasami, komunikację z klientem, dostęp do odpowiednich narzędzi i pomoc sprzedażową.

Podejmowanie agresywnych i proaktywnych działań sprzedażowych w okresie dekoniunktury mających na celu zwiększenie udziału w rynku nie będzie już wiązać się z żadnym ryzykiem.

Skup się na zdobywaniu nowych klientów — zapłacisz nam dopiero po dokonaniu sprzedaży!

Więcej

Okna dachowe Dakea - dla profesjonalistów!

Produkty dakea pozwalają monterom zwiększyć przychody, skrócić czas montażu okien i uzyskać wsparcie w zakresie codziennej pracy.

Za każde zainstalowane okno Dakea możesz otrzymać od 20 do 30 zł.

Więcej