Dakea wspiera akcję DUMNY DEKARZ na targach BUDMA

Poznańskie Targi BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce prezentujących najnowsze produkty, rozwiązania technologiczne i innowacje, jakie pojawiły się w branży budowlanej. Podczas trwających 4 dni targów na odwiedzających czekają nie tylko przygotowane z rozmachem stoiska największych polskich i zagranicznych dostawców i producentów: BUDMA to przede wszystkim miejsce rozmaitych pokazów, prelekcji, warsztatów czy wykładów.

Jednym z takich wydarzeń były 10. Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Trwające 2 dni zawody wyłoniły najlepsze drużyny dekarskie w kraju w czterech kategoriach konkursowych: dachy strome - Polskie Stowarzyszenie Dekarzy - Oddział Pomorski, dachy płaskie – Polskie Stowarzyszenie Dekarzy - Oddział Biłgorajsko-Zamojski, dachy metalowe – Polskie Stowarzyszenie Dekarzy - Oddział Kujawsko-Pomorski oraz fasady – Polskie Stowarzyszenie Dekarzy - Oddział w Białymstoku.

Przy takiej liczbie profesjonalistów, na targach BUDMA nie mogło zabraknąć wsparcia ze strony akcji Dumny Dekarz, którego patronem jest marka Dakea. Dumny Dekarz swoją obecnością promował zawód dekarza i zachęcał do rozmów o przyszłości dekarstwa.

Nasza obecność na targach BUDMA zaowocowała dotarciem do około 650 osób z nowym wydaniem rocznika „DEKARZE”, z czego bardzo się cieszymy. Celem było również zachęcanie uczestników targów do wsparcia wybranego projektu, na który zostaną przekazane środki finansowe w ramach akcji Dumny Dekarz: specjalistyczne szkolenia, promocja zawodu dekarza i stypendia dla dekarzy. Za każdy głos oddany na wybrany cel zostanie przekazane 10 zł na jego realizację.

Powiązane artykuły

#DUMNY DEKARZ - CZAS PROFESJONALISTÓW

Pod mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy rozpoczął się ogólnopolski projekt na rzecz promocji dekarst... czytaj więcej

Become a business partner Dakea

DAKEA BOSS.app

Odkryj wysokiej jakości okna dachowe! I zbieraj nagrody! Prześlij fakturę za każde zakupione okno dachowe ... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Zostaw nam swojego maila i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i ciekawymi inicjatywami!