Profesjonaliści

Drogi Dekarzu,

Gratulujemy! Mądrze wybrałeś i zdecydowałeś się na produkty Dakea - wysokiej jakości okna dachowe o idealnym stosunku ceny do jakości i łatwości instalacji.

Distributors DAKEA

Baza wiedzy

Tutaj możesz szybko znajdziesz to czego szukałeś! Zobacz nasze programy partnerskie i najważniejsze materiały - parametry techniczne, filmy instruktażowe, produkty. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania!

ISO certified

DAKEA PRO.App

Pobierz nową aplikację PRO.app i dołącz do grona profesjonalistów. W prosty sposób zbieraj punkty i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody. Dzięki PRO.app przedłużenie gwarancji na okna dachowe do 20 lat jest prostsze niż kiedykolwiek. Aplikacja dostępna w wersji mobilnej na IOS i Android. Dakea PRO.app – zawsze pod ręką!

Więcej informacji

Program partnerski Dakea

Rejestruj okna Dakea bezpośrednio z telefonu, sprawdzaj liczbę DAKÓW i wymieniaj je na nagrody.

krok 1

ZAREJESTRUJ KOD

Zeskanuj smartfonem kod okna Dakea i zarejestruj je w Programie Partnerskim Dakea.

krok 2

ZBIERAJ DAKI

Sprawdzaj na bieżąco liczbę DAKÓW zebranych w programie.

krok 3

ODBIERAJ NAGRODY

Wybieraj produkty i wymieniaj je na zebrane DAKI.

Gwarancja

NAJDŁUŻSZA NA RYNKU, 20-LETNIA GWARANCJA ŚWIADCZY O TYM, JAK BARDZO PEWNI JESTEŚMY WYSOKIEJ JAKOŚCI NASZYCH OKIEN.

Zapewniamy dziesięcioletnią gwarancję na wszystkie okna dachowe (z wyjątkiem wyłazów dachowych) w tym szyby i kołnierze do okien dachowych oraz rolety. Dodatkowo obejmujemy dwuletnią gwarancją wyłazy dachowe, żaluzje i inne akcesoria.

System gwarancji „Next 20 Guarantee” dla okien dachowych daje Ci prosty wybór między 10-letnią gwarancją prawną, a rozszerzoną, bezkonkurencyjną i bezpłatną 20-letnią gwarancją na produkty, którą oferujemy naszym zarejestrowanym klientom. Wszystko to bez żadnych ukrytych kosztów i warunków – wystarczy zarejestrować się na stronie www.dakea.net. Takie zabezpieczenie nie tylko zwiększy wartość nieruchomości – zapewni także dodatkowe 10 lat spokoju.

Guarantee

Szybkie linki

Zapytaj o szkolenie

Szanujemy Państwa czas i ciężką pracę. Dlatego też chcemy Państwu pomóc zwiększyć przychody oraz usprawnić codzienną pracę.
Zachęcamy do dołączenia do nas na Facebooku oraz skorzystania z naszych blogów, aby uzyskać dostęp do informacji o najlepszych praktykach w zakresie sprzedaży naszych produktów oraz uzyskać wszelką inną stosowną pomoc. Jeśli będą Państwo potrzebować specjalnych narzędzi, takich jak filmy instruktażowe na temat funkcji okien dachowych DAKEA, zachęcamy do skontaktowania się online z naszymi sprzedawcami.

    Dołącz do naszego newslettera!

    Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

    Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.