OSZCZĘDNOŚCI DO 20%

W Dakea jesteśmy dumni z oferowania wykonawcom najlepszej możliwej ceny – do 20% niższej niż konkurencyjne firmy produkujące okna dachowe.

Zgadza się, jakość nie musi być droga. Dakea oferuje wąski asortyment i produkty dostosowane do potrzeb rynku, które spełniają wszystkie wymagania bez dodatkowych kosztów.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Dzięki ponad 80-letniemu doświadczeniu w produkcji okien dachowych osiągnęliśmy najwyższe możliwe standardy produkcyjne. Jesteśmy tak pewni jakości naszego produktu, że okna dachowe Dakea objęte są 20-letnią gwarancją.

SZYBKA DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW

Wiemy, że nie masz czasu na długotrwałe poszukiwania produktów. Potrzebujesz swoich produktów niezwłocznie. W Dakea dbamy o to, abyś miał pewność, że otrzymasz swoje produkty na czas. Nasze produkty są dostępne na terenie całego kraju u kluczowych lokalnych i krajowych sprzedawców, co daje Ci możliwość odbioru produktów od wyznaczonego sprzedawcy lub dostarczenia produktów bezpośrednio na miejsce w ciągu 48 godzin w przypadku większości naszych najpopularniejszych modeli i rozmiarów.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Akcesoria montażowe Dakea opracowaliśmy z myślą o profesjonalistach. Korzystanie z naszych inteligentnych funkcji i akcesoriów znacznie usprawni i przyspieszy montaż naszych okien dachowych.

100% wodoszczelność i lepsza izolacja dzięki Kołnierzowi z folii paroprzepuszczalnej Dakea (RUC) i kołnierzowi ze spienionego polietylenu (IFC) – oba kołnierze są wstępnie przycięte, wykonane z wysokiej jakości materiałów i dodane bezpłatnie z częścią asortymentu Dakea

Intuicyjny montaż z ilustrowaną instrukcją, rowek na ramie ułatwiający pozycjonowanie uchwytów mocujących, śruby torx zapewniające lepszą przyczepność narzędzia elektrycznego

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Dakea PRO.app to bezpłatna aplikacja mobilna przeznaczona dla profesjonalnych dekarzy. Główną funkcjonalnością aplikacji jest skaner kodów QR umieszczonych na oknach dachowych do zbierania punktów w Programie Lojalnościowym. Zebrane punkty można wymienić na cenne nagrody.

OFERTA DLA PROFESJONALISTÓW.

Co inni mówią o Dakea

Polecam produkty Dakea

s

Polecam produkty Dakea

kamil

Polecam produkty Dakea

Mateusz

Polecam produkty Dakea

Kamil

Polecam produkty Dakea

Kuba

Polecam produkty Dakea

mateusz

Polecam produkty Dakea

Dariusz

Polecam produkty Dakea

a

PROJEKTY Z UŻYCIEM PRODUKTÓW DAKEA

Komfort akustyczny nawet w środku miasta - realizacja w Piastowie

Czy w mieszkaniu, które znajduje się w centrum miasta można liczyć na komfortowy wypoczynek? Tak, ale pod w...

czytaj więcej

Instalacja okien za pomocą krokwi UBR

Dom jednego z dekarzy, który od wielu lat poleca okna Dakea swoim klientom, jako wybór oferujący najlepsze ...

czytaj więcej

Better Energy w Trzebnicy

Natura czy miasto? Czasami nie trzeba wybierać. Ta wyjątkowa inwestycja w Trzebnicy łączy zalety obu lokali...

czytaj więcej

Realizacja Rolety Zewnętrznej Solarnej SSR pod Nysą

Jesienią towarzyszyliśmy dekarzowi Rafałowi Czarneckiemu nad jednej z budowli. Inwestycja to dom wolnostoją...

czytaj więcej

POTRZEBUJĘ WYCENY

    Dołącz do naszego newslettera!

    Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

    Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.