Tradesperson window installers
STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY

Okna dachowe Dakea to 20% oszczędności na standardowym projekcie w stosunku do innych marek. Zaprojektowaliśmy je tak, aby zapewniały lepszą funkcjonalność przy cenach niższych niż porównywalne produkty na rynku. Ponadto Dakea oferuje najdłuższą 20-letnią gwarancję na rynku na okno dachowe i dożywotnią gwarancję na szybę w przypadku uszkodzeń spowodowanych gradem. Nasza gama produktów daje pewność najlepszego wyboru dla inwestorów, a jednocześnie pozwala zaoferować właścicielom domów sprawdzone rozwiązania.

GWARANCJA JAKOŚCI

Okna dachowe Dakea są projektowane i produkowane w Unii Europejskiej. 80 lat doświadczenia w branży okien dachowych pozwoliło nam osiągnąć najwyższe możliwe standardy w procesie produkcji, który jest ściśle kontrolowany pod kątem bezpieczeństwa, jakości i ochrony środowiska. Posiadamy szereg certyfikatów, takich jak: ISO 9001, ISO 14001, DoP czy ISO 45001.

Jesteśmy tak pewni jakości naszych okien dachowych, że oferujemy 20 lat zbywalnej gwarancji, najdłuższej na rynku – fantastyczna wartość dodana dla przyszłych właścicieli domów.

OKNA SPEŁNIAJĄCE NAJWYŻSZE NORMY PROJEKTOWE

Nasze produkty spełniają normy obowiązujące na rynku polskim i europejskim, dzięki czemu idealnie sprawdzają się ​w długoletnim użytkowaniu. Stale monitorujemy najnowsze przepisy, zarówno lokalne, jak i ogólnokrajowe. Chcemy mieć pewność, że Twoje projekty przebiegają bezproblemowo, a Twoi klienci są zadowoleni z produktów, które od nas otrzymują.

W naszym asortymencie znajdziesz 3-szybowe okna dachowe, które spełniają wymagania prawne dotyczące energooszczędności na poddaszu zgodnie z normą WT 2021. Nasz asortyment składa się z okien dachowych, które pokryją wymagania każdej inwestycji – od budżetowych po specjalne specyfikacje.

Nasza fabryka dokonuje recyclingu odpadów drewnianych – dzięki nim ogrzewany jest cały zakład oraz pomieszczenia biurowe. Ponadto, 96% wykorzystywanego przez nas drewna pozyskiwane jest w lasach objetych certyfikacją FSC – każde wycięte drzewo zostaje zastąpione sadzonką. Nasze okna produkujemy tylko ze szlachetnej sosny nordyckiej, cenionej za wysoką jakość drewna i odporność na warunki atmosferyczne.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Nie chcemy tylko spełniać standardów wymaganych na rynku, chcemy tworzyć i kształtować wymagania w branży. Sektor budowlany ma do odegrania istotną rolę w realizacji celów związanych z przeciwdziałaniem zmianom klimatu. Dlatego strategia zrównoważonego rozwoju WeCare, którą opracowaliśmy wspólnie z ekspertami SBTi, obejmuje szereg inicjatyw mających na celu ograniczenie emisji do 2030 roku, a także działania promujące odpowiedzialny biznes i styl życia wśród naszych pracowników, dostawców i klientów.

Wykorzystujemy wyłącznie drewno pochodzące z lasów certyfikowanych przez Forest Stewardship Council (FSC), co gwarantuje, że jest ono pozyskiwane i przetwarzane w sposób zrównoważony.

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA

Nasze bogate doświadczenie pozwala nam doradzać rozwiązania, które spełniają wszystkie potrzeby i specyfikacje projektu. Rozumiemy, że projekt może wymagać konkretnych produktów o określonych parametrach. Dlatego dla konkretnych projektów budowlanych oferujemy opcje personalizacji produktów. Możesz mieć wszystkie wymagane specyfikacje produktowe od jednego producenta, co zagwarantuje Ci bezkonkurencyjną cenę i terminowość dostaw.

POMOC TECHNICZNA

“Rozumiemy, że Twój projekt jest dla Ciebie najważniejszy. Chcemy mieć pewność, że wszystko przebiega bezproblemowo, a Twoje pytania znajdą odpowiedzi. Nasi specjaliści mają wyjątkowe doświadczenie i wiedzę na temat branży okien dachowych – od najlepszych praktyk montażu po informacje techniczne o produktach. Chętnie doradzimy Ci i upewnimy się, że wybierasz najlepsze rozwiązania spełniające Twoje wymagania.

Dokumentacja techniczna i wskazówki dotyczące montażu są dostępne online. Skorzystaj z poniższych skrótów, aby sprawdzić specyfikacje techniczne, certyfikaty DOP, filmy dotyczące instalacji i inne materiały.”

POZNAJ OFERTĘ DAKEA DLA INWESTORÓW.

CO INNI MÓWIĄ O DAKEA

Polecam produkty Dakea

Krzysztof

Polecam produkty Dakea

marek

Polecam produkty Dakea

michal

Polecam produkty Dakea

michal

Polecam produkty Dakea

krystian

Polecam produkty Dakea

łukasz

Polecam produkty Dakea

Przemysław

Polecam produkty Dakea

bk

Polecam produkty Dakea

bk

PROJEKTY Z UŻYCIEM PRODUKTÓW DAKEA

Okna kolankowe Dakea Vertica Energy - osiedle OSADA

Zlokalizowane w pobliżu Zatoki Gdańskiej osiedle Osada to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią są bez...

czytaj więcej

Better Energy na dachu budynku Starostwa Powiatowego w Wejherowie

Starostwo Powiatowe w Wejherowie mieści się w zabytkowym budynku, który został wzniesiony w latach 1909-191...

czytaj więcej

Budynek szkoły w Twardogórze - okna dachowe, kołnierze i rolety solarne Dakea

Inwestycja to zakrojony na szeroką skalę projekt termomodernizacji Szkoły Podstawowej imienia Jana Pawła II.

czytaj więcej

Osiedle SFERA Jaworzno - kolejna inwestycja z oknami Dakea

SFERA w Jaworznie to ciekawa inwestycja budowana przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Wieloetapowa bu...

czytaj więcej

Okna Dakea w Wieliczce - osiedle Kaskada

Idea przyświecającą projektantom i wykonawcom tego osiedla była chęć stworzenia niewielkiej enklawy zapewni...

czytaj więcej

Komfort akustyczny nawet w środku miasta - realizacja w Piastowie

Czy w mieszkaniu, które znajduje się w centrum miasta można liczyć na komfortowy wypoczynek? Tak, ale pod w...

czytaj więcej

POTRZEBUJĘ WYCENĘ

    arrow_long_right

    Dołącz do naszego newslettera!

    Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

    Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.