Tradesperson window installers
STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY

Okna dachowe Dakea to 20% oszczędności na standardowym projekcie w stosunku do innych marek. Zaprojektowaliśmy je tak, aby zapewniały lepszą funkcjonalność przy cenach niższych niż porównywalne produkty na rynku. Ponadto Dakea oferuje najdłuższą 20-letnią gwarancję na rynku na okno dachowe i dożywotnią gwarancję na szybę w przypadku uszkodzeń spowodowanych gradem. Nasza gama produktów daje pewność najlepszego wyboru dla inwestorów, a jednocześnie pozwala zaoferować właścicielom domów sprawdzone rozwiązania.

GWARANCJA JAKOŚCI

Okna dachowe Dakea są projektowane i produkowane w Unii Europejskiej. 80 lat doświadczenia w branży okien dachowych pozwoliło nam osiągnąć najwyższe możliwe standardy w procesie produkcji, który jest ściśle kontrolowany pod kątem bezpieczeństwa, jakości i ochrony środowiska. Posiadamy szereg certyfikatów, takich jak: ISO 9001, ISO 14001, CSTBat, DoP czy ISO 45001.

Jesteśmy tak pewni jakości naszych okien dachowych, że oferujemy 20 lat zbywalnej gwarancji, najdłuższej na rynku – fantastyczna wartość dodana dla przyszłych właścicieli domów.

OKNA SPEŁNIAJĄCE NAJWYŻSZE NORMY PROJEKTOWE

Nasze produkty spełniają normy obowiązujące na rynku polskim i europejskim, dzięki czemu idealnie sprawdzają się ​w długoletnim użytkowaniu. Stale monitorujemy najnowsze przepisy, zarówno lokalne, jak i ogólnokrajowe. Chcemy mieć pewność, że Twoje projekty przebiegają bezproblemowo, a Twoi klienci są zadowoleni z produktów, które od nas otrzymują.

W naszym asortymencie znajdziesz 3-szybowe okna dachowe, które spełniają wymagania prawne dotyczące energooszczędności na poddaszu zgodnie z normą WT 2021. Nasz asortyment składa się z okien dachowych, które pokryją wymagania każdej inwestycji – od budżetowych po specjalne specyfikacje.

Nasza fabryka dokonuje recyclingu odpadów drewnianych – dzięki nim ogrzewany jest cały zakład oraz pomieszczenia biurowe. Ponadto, 96% wykorzystywanego przez nas drewna pozyskiwane jest w lasach objetych certyfikacją FSC – każde wycięte drzewo zostaje zastąpione sadzonką. Nasze okna produkujemy tylko ze szlachetnej sosny nordyckiej, cenionej za wysoką jakość drewna i odporność na warunki atmosferyczne.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Nie chcemy tylko spełniać standardów wymaganych na rynku, chcemy tworzyć i kształtować wymagania w branży. Sektor budowlany ma do odegrania istotną rolę w realizacji celów związanych z przeciwdziałaniem zmianom klimatu. Dlatego strategia zrównoważonego rozwoju WeCare, którą opracowaliśmy wspólnie z ekspertami SBTi, obejmuje szereg inicjatyw mających na celu ograniczenie emisji do 2030 roku, a także działania promujące odpowiedzialny biznes i styl życia wśród naszych pracowników, dostawców i klientów.

Wykorzystujemy wyłącznie drewno pochodzące z lasów certyfikowanych przez Forest Stewardship Council (FSC), co gwarantuje, że jest ono pozyskiwane i przetwarzane w sposób zrównoważony.

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA

Nasze bogate doświadczenie pozwala nam doradzać rozwiązania, które spełniają wszystkie potrzeby i specyfikacje projektu. Rozumiemy, że projekt może wymagać konkretnych produktów o określonych parametrach. Dlatego dla konkretnych projektów budowlanych oferujemy opcje personalizacji produktów. Możesz mieć wszystkie wymagane specyfikacje produktowe od jednego producenta, co zagwarantuje Ci bezkonkurencyjną cenę i terminowość dostaw.

POMOC TECHNICZNA

“Rozumiemy, że Twój projekt jest dla Ciebie najważniejszy. Chcemy mieć pewność, że wszystko przebiega bezproblemowo, a Twoje pytania znajdą odpowiedzi. Nasi specjaliści mają wyjątkowe doświadczenie i wiedzę na temat branży okien dachowych – od najlepszych praktyk montażu po informacje techniczne o produktach. Chętnie doradzimy Ci i upewnimy się, że wybierasz najlepsze rozwiązania spełniające Twoje wymagania.

Dokumentacja techniczna i wskazówki dotyczące montażu są dostępne online. Skorzystaj z poniższych skrótów, aby sprawdzić specyfikacje techniczne, certyfikaty DOP, filmy dotyczące instalacji i inne materiały.”

POZNAJ OFERTĘ DAKEA DLA INWESTORÓW.

CO INNI MÓWIĄ O DAKEA

Polecam produkty Dakea

s

Polecam produkty Dakea

kamil

Polecam produkty Dakea

Mateusz

Polecam produkty Dakea

Kamil

Polecam produkty Dakea

Kuba

Polecam produkty Dakea

mateusz

Polecam produkty Dakea

Dariusz

Polecam produkty Dakea

a

PROJEKTY Z UŻYCIEM PRODUKTÓW DAKEA

Komfort akustyczny nawet w środku miasta - realizacja w Piastowie

Czy w mieszkaniu, które znajduje się w centrum miasta można liczyć na komfortowy wypoczynek? Tak, ale pod w...

czytaj więcej

Instalacja okien za pomocą krokwi UBR

Dom jednego z dekarzy, który od wielu lat poleca okna Dakea swoim klientom, jako wybór oferujący najlepsze ...

czytaj więcej

Better Energy w Trzebnicy

Natura czy miasto? Czasami nie trzeba wybierać. Ta wyjątkowa inwestycja w Trzebnicy łączy zalety obu lokali...

czytaj więcej

Realizacja Rolety Zewnętrznej Solarnej SSR pod Nysą

Jesienią towarzyszyliśmy dekarzowi Rafałowi Czarneckiemu nad jednej z budowli. Inwestycja to dom wolnostoją...

czytaj więcej

POTRZEBUJĘ WYCENĘ

    Dołącz do naszego newslettera!

    Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

    Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.