Media

NASZYM CELEM JEST TWORZENIE OKIEN DACHOWYCH WYSOKIEJ JAKOŚCI. DBAMY O ZADOWOLENIE PROFESJONALISTÓW Z JAKOŚCI NASZYCH PRODUKTÓW. WYKRACZAMY POZA STAWIANE NAM OCZEKIWANIA, UDOSTĘPNIAJĄC NAJLEPSZY PRODUKT W KONKURENCYJNEJ CENIE.

Marka DAKEA

Dakea jest częścią portfela marek ALTATERRA Kft, spółki należącej do prywatnego duńskiego koncernu VKR Holdings, która została utworzona w celu produkcji okien dachowych i powiązanych akcesoriów. Są to produkty najwyższej jakości, z unikalnym systemem wsparcia serwisowego, zaprojektowanym tak, aby przynieść więcej zysków i mniejsze ryzyko dla profesjonalistów i właścicieli domów.

Dakea brand

Europejskie rynki

Marka jest dostępna w krajach europejskich, takich jak: Wielka Brytania, Polska, Węgry, Czechy, Słowacja, Rumunia, Francja, Holandia, Dania, Belgia, Hiszpania, Włochy.

European Market

CERTYFIKAT ISO

Światowej klasy zakłady produkcyjne z wydajnością potwierdzoną Certyfikatem ISO dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć użytkownikom końcowym produkty na najwyższym światowym poziomie. Obsesyjna dbałość o szczegóły (każda śruba, każda operacja i każdy składnik materiału został przetestowany zgodnie z najwyższymi standardami) w parze z długoletnim doświadczeniem pozwalają sprostać najwyższym wymaganiom użytkowników.

ISO certified

Do pobrania

Masz pytania?

skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży

    Dołącz do naszego newslettera!

    Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

    Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.