Tradesperson window installers
MAKSYMALIZACJA ZYSKÓW

W Dakea jesteśmy dumni z tego, że rozumiemy naszych partnerów i budujemy długoterminowe relacje biznesowe. Dakea powstała wyłącznie z myślą o profesjonalistach z branży budowlanej, a nasze wysokiej jakości i łatwe w montażu produkty oferują dwukrotnie wyższą marżę zysku niż produkty innych marek dzięki atrakcyjnym rabatom dla dystrybutorów.

GWARANCJA JAKOŚCI

Nasze produkty to wynik 80 lat doświadczeń w produkcji okien dachowych – jesteśmy pewni ich jakości, dlatego oferujemy najdłuższą na rynku, 20-letnią gwarancję.

BEZPROBLEMOWA DOSTAWA

Dostarczamy nasze najpopularniejsze produkty w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia, bezpośrednio do punktu sprzedaży lub na miejsce budowy. Nasze usługi logistyczne są wyjątkowe ze względu na:

 • Atrakcyjne rabaty logistyczne 

 • Dostawę bezpośrednio na budowę 

 • Terminowe dostawy
WSPARCIE MARKETINGOWE

Dbamy o naszych partnerów biznesowych podejmując różne inicjatywy marketingowe. Oferujemy wsparcie lokalnych wydarzeń handlowych i szkoleń produktowych, a także organizujemy konkursy dla dekarzy.

Oferujemy również brandowane materiały dla punktów sprzedaży, w tym stand demonstracyjny z oknem dachowym i roletą, dzięki czemu klienci mogą z bliska zapoznać się z produktami Dakea.

WSPARCIE SPRZEDAŻY

Nasz dedykowany zespół wsparcia sprzedaży jest zawsze do dyspozycji klientów na każdym etapie realizacji projektu, dbając o sprawny przebieg budowy. Oferujemy regularne wizyty punktów sprzedaży, szkolenia pracowników, rozmowy telefoniczne i wszelkie inne wsparcie, które może ułatwić współpracę (i zwiększyć marżę zysku!). Nasz zespół obsługi klienta jest również zawsze do dyspozycji, aby pomóc w realizacji zamówień i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące Dakea i naszych produktów.

PRODUKTY, KTÓRYCH POTRZEBUJĄ KLIENCI

W Dakea współpracujemy z dekarzami przy tworzeniu produktów, aby odpowiadały potrzebom klientów i były zawsze łatwe w montażu. W naszej ofercie znajdują się okna dachowe do wszystkich typów dachów i pomieszczeń, a także kołnierze montażowe i akcesoria, takie jak rolety i żaluzje.

EKOLOGICZNE PRAKTYKI BIZNESOWE

Używamy tylko drewna z lasów certyfikowanych przez Forest Stewardship Council (FSC), dzięki czemu klient ma pewność, że surowce do tworzenia okien są pozyskiwane i przetwarzane w sposób zrównoważony.
W naszej intencji leży stworzenie biznesu ekologicznego i neutralnego pod względem emisji dwutlenku węgla do 2030 r.*

Nasza zrównoważona strategia obejmuje:

 • redukcję emisji z produkcji o 50%. Chcemy to osiągnąć poprzez zmniejszenie wagi materiałów, zastąpienie materiałów alternatywami o niższym śladzie węglowym
 • wszystkie opakowania będą pozbawione plastiku i w 100% nadające się do recyklingu
 • wszyscy pracownicy sprzedaży przesiądą się do pojazdów o zerowej emisji

(“”CELE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU GRUPY VELUX Z UWZGLĘDNIENIEM PRODUKTÓW ALTATERRA*.
*Altaterra jest częścią Grupy VELUX, ale działa jako osobny, niezależny podmiot. Obie firmy mają komplementarną tożsamość i cele, które zaspokajają potrzeby różnych segmentów rynku. Grupa VELUX produkuje i dostarcza produkty Altaterra i są one włączone do celów zrównoważonego rozwoju Grupy na rok 2030.””)

POZNAJ DAKEA
OFERTA DLA DYSTRYBUTORÓW.

Co inni mówią o Dakea

Polecam produkty Dakea

s

Polecam produkty Dakea

kamil

Polecam produkty Dakea

Mateusz

Polecam produkty Dakea

Kamil

Polecam produkty Dakea

Kuba

Polecam produkty Dakea

mateusz

Polecam produkty Dakea

Dariusz

Polecam produkty Dakea

a

PROJEKTY Z UŻYCIEM PRODUKTÓW DAKEA

Komfort akustyczny nawet w środku miasta - realizacja w Piastowie

Czy w mieszkaniu, które znajduje się w centrum miasta można liczyć na komfortowy wypoczynek? Tak, ale pod w...

czytaj więcej

Instalacja okien za pomocą krokwi UBR

Dom jednego z dekarzy, który od wielu lat poleca okna Dakea swoim klientom, jako wybór oferujący najlepsze ...

czytaj więcej

Better Energy w Trzebnicy

Natura czy miasto? Czasami nie trzeba wybierać. Ta wyjątkowa inwestycja w Trzebnicy łączy zalety obu lokali...

czytaj więcej

Realizacja Rolety Zewnętrznej Solarnej SSR pod Nysą

Jesienią towarzyszyliśmy dekarzowi Rafałowi Czarneckiemu nad jednej z budowli. Inwestycja to dom wolnostoją...

czytaj więcej

Zostań dystrybutorem

  Dołącz do naszego newslettera!

  Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

  Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.