Profesjonaliści

Drogi Dystrybutorze,

Sprzedajesz produkty, które spełniają wymagania rynku. Dbasz o swoich klientów, oferując im świetną jakość w lepszej cenie. Otrzymujesz znakomite wsparcie sprzedaży i materiały promocyjne.

testing roof windows

Zobacz nasze programy dla partnerów biznesowych!

Dbamy o naszych partnerów biznesowych! Dowiedz się, ile możesz zyskać dzięki współpracy z nami.

Distributors DAKEA

DAKEA Boss.app

Oszczędzaj czas dzięki narzędziom ułatwiającym prowadzenie firmy. Wygodne formularze wycen pozwolą Ci przyspieszyć sprzedaż, a DAKI zebrane w Programie Partnerskim Dakea wymienisz na atrakcyjne nagrody.

Poznaj szczegóły na stronie Dakea Boss.app

Stock partner

Stock partner

Stock Partner — wyjątkowy program dla partnerów na czas kryzysu. Dystrybutorzy produktów Dakea mogą skorzystać z konkurencyjnej, kompleksowej oferty usług obejmującej...

Stock partner

Dystrybutorzy produktów Dakea mogą skorzystać z konkurencyjnej, kompleksowej oferty usług obejmującej w szczególności pomoc w zarządzaniu zapasami oraz pozbawioną ryzyka opcję sell & pay, czyli możliwość regulowania zobowiązań dopiero po zrealizowaniu sprzedaży.

Wszyscy dystrybutorzy zainteresowani utrzymywaniem minimalnych stanów magazynowych i maksymalnej rotacji zapasóworaz uniknięciem zamrożenia kapitału w zapasach powinni zatem skorzystać z opcji sell & pay w ramach programu Stock Partner!

Korzyści płynące z opcji sell & pay w ramach programu Stock Partner:

  1. Nie wymaga większych inwestycji. Wystarczy zapewnić ekspozycję dla nowych produktów — płatność za nie będzie wymagana dopiero po sprzedaży.
  2. Brak ryzyka związanego z zaleganiem w magazynie niesprzedanych towarów. Jeśli w uzgodnionym okresie produkty nie zostaną sprzedane, będzie je można bezpłatnie zwrócić!

Nasza oferta pozwala zapomnieć o problemach związanych z zarządzaniem zapasami (inwentaryzacjach, uzupełnianiu stanów) i skupić się na sprzedaży. Jako ekspert w dziedzinie okien dachowych dostosowujemy profil zapasów do potrzeb poszczególnych dystrybutorów. W tym celu wystarczy zamówić usługę wsparcia w zarządzaniu zapasami VMI (ang. Vendor Managed Inventory, VMI) w ramach programu Stock Partner.

Korzyści z usługi wsparcia VMI w ramach programu Stock Partner:

  1. Uzgodnienie stałej wielkości zapasów i ich automatyczne uzupełnianie z naszej strony!
  2. Powierzenie naszym specjalnie wyznaczonym do tego celu doradcom zadania monitorowania i uzupełniania stanów magazynowych. Jeśli określone produkty będą się słabo sprzedawać, stany magazynowe zostaną odpowiednio zmodyfikowane. W przypadku dużej rotacji zapasów, zwiększającej ryzyko wystąpienia niedoborów, zalecimy zwiększenie stanu zapasów.
Stock partner DAKEA

Gwarancja

NAJDŁUŻSZA NA RYNKU, 20-LETNIA GWARANCJA ŚWIADCZY O TYM, JAK BARDZO PEWNI JESTEŚMY WYSOKIEJ JAKOŚCI NASZYCH OKIEN.

Zapewniamy dziesięcioletnią gwarancję na wszystkie okna dachowe (z wyjątkiem wyłazów dachowych) w tym szyby i kołnierze do okien dachowych oraz rolety. Dodatkowo obejmujemy dwuletnią gwarancją wyłazy dachowe, żaluzje i inne akcesoria.

System gwarancji „Next 20 Guarantee” dla okien dachowych to rozszerzona, zbywalna i bezpłatna 20-letnia gwarancja, którą oferujemy użytkownikom okien Dakea. Zachęcamy, aby współpracujące z nami punkty handlowe wykorzystywały tę informację w komunikacji zarówno do dekarzy, jak i właścicieli domów. Najdłuższa na rynku gwarancja na okna dachowe to z pewnością jedna z największych przewag konkurencyjnych, którą łatwo przekuć na przywiązanie klientów do danej hurtowni budowlanej.

Oferując klientom produkt wysokiej jakości potwierdzony długoletnią gwarancją budujesz z nimi relacje, które zaprocentują w przyszłości. Klient chętniej wróci do twojego punktu sprzedaży po akcesoria do zakupionych okien lub po inne produkty potrzebne przy realizacji nowych projektów.

Guarantee Dakea Windows

Szybkie linki

Zostań dystrybutorem

Chcielibyśmy pomóc w rozwoju Twojego biznesu! Dbamy o długoterminowe partnerstwo i wzajemną współpracę.

Jeśli potrzebujesz odpowiedzi na jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym wirtualnym zespołem sprzedaży.

Dołącz do naszego newslettera!

Zostaw nam swojego maila i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i ciekawymi inicjatywami!