Profesjonaliści

Drogi Dystrybutorze,

Sprzedajesz produkty, które spełniają wymagania rynku. Dbasz o swoich klientów, oferując im świetną jakość w lepszej cenie. Otrzymujesz znakomite wsparcie sprzedaży i materiały promocyjne.

testing roof windows

Zobacz nasze programy dla partnerów biznesowych!

Dbamy o naszych partnerów biznesowych! Dowiedz się, ile możesz zyskać dzięki współpracy z nami.

Distributors DAKEA
Stock partner

Stock partner

Stock Partner — wyjątkowy program dla partnerów na czas kryzysu.

Stock partner

Dystrybutorzy produktów Dakea mogą skorzystać z konkurencyjnej, kompleksowej oferty usług obejmującej w szczególności pomoc w zarządzaniu zapasami oraz pozbawioną ryzyka opcję sell & pay, czyli możliwość regulowania zobowiązań dopiero po zrealizowaniu sprzedaży.

Wszyscy dystrybutorzy zainteresowani utrzymywaniem minimalnych stanów magazynowych i maksymalnej rotacji zapasóworaz uniknięciem zamrożenia kapitału w zapasach powinni zatem skorzystać z opcji sell & pay w ramach programu Stock Partner!

Korzyści płynące z opcji sell & pay w ramach programu Stock Partner:

  1. Nie wymaga większych inwestycji. Wystarczy zapewnić ekspozycję dla nowych produktów — płatność za nie będzie wymagana dopiero po sprzedaży.
  2. Brak ryzyka związanego z zaleganiem w magazynie niesprzedanych towarów. Jeśli w uzgodnionym okresie produkty nie zostaną sprzedane, będzie je można bezpłatnie zwrócić!

Nasza oferta pozwala zapomnieć o problemach związanych z zarządzaniem zapasami (inwentaryzacjach, uzupełnianiu stanów) i skupić się na sprzedaży. Jako ekspert w dziedzinie okien dachowych dostosowujemy profil zapasów do potrzeb poszczególnych dystrybutorów. W tym celu wystarczy zamówić usługę wsparcia w zarządzaniu zapasami VMI (ang. Vendor Managed Inventory, VMI) w ramach programu Stock Partner.

Korzyści z usługi wsparcia VMI w ramach programu Stock Partner:

  1. Uzgodnienie stałej wielkości zapasów i ich automatyczne uzupełnianie z naszej strony!
  2. Powierzenie naszym specjalnie wyznaczonym do tego celu doradcom zadania monitorowania i uzupełniania stanów magazynowych. Jeśli określone produkty będą się słabo sprzedawać, stany magazynowe zostaną odpowiednio zmodyfikowane. W przypadku dużej rotacji zapasów, zwiększającej ryzyko wystąpienia niedoborów, zalecimy zwiększenie stanu zapasów.
Stock partner DAKEA

Gwarancja

NAJDŁUŻSZA NA RYNKU, 20-LETNIA GWARANCJA ŚWIADCZY O TYM, JAK BARDZO PEWNI JESTEŚMY WYSOKIEJ JAKOŚCI NASZYCH OKIEN.

Zapewniamy dziesięcioletnią gwarancję na wszystkie okna dachowe (z wyjątkiem wyłazów dachowych) w tym szyby i kołnierze do okien dachowych oraz rolety. Dodatkowo obejmujemy dwuletnią gwarancją wyłazy dachowe, żaluzje i inne akcesoria.

System gwarancji „Next 20 Guarantee” dla okien dachowych to rozszerzona, zbywalna i bezpłatna 20-letnia gwarancja, którą oferujemy użytkownikom okien Dakea. Zachęcamy, aby współpracujące z nami punkty handlowe wykorzystywały tę informację w komunikacji zarówno do dekarzy, jak i właścicieli domów. Najdłuższa na rynku gwarancja na okna dachowe to z pewnością jedna z największych przewag konkurencyjnych, którą łatwo przekuć na przywiązanie klientów do danej hurtowni budowlanej.

Oferując klientom produkt wysokiej jakości potwierdzony długoletnią gwarancją budujesz z nimi relacje, które zaprocentują w przyszłości. Klient chętniej wróci do twojego punktu sprzedaży po akcesoria do zakupionych okien lub po inne produkty potrzebne przy realizacji nowych projektów.

Guarantee Dakea Windows

Szybkie linki

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.