DEKARZU,
BĄDŹ Z SIEBIE DUMNY!

Już wkrótce nasza ekipa ponownie wyrusza w drogę, aby spotkać się z Wami, profesjonalistami i porozmawiać jak zawsze o dekarstwie, dachach i o wszystkim, z czego jesteście dumni!

Przed Wami:

  • super przygoda,
  • profesjonalna sesja zdjęciowa Was i Waszych realizacji,
  • upominki niespodzianki dla całej ekipy.

Zaproś nas do siebie i pokaż to, co w Twojej pracy ważne: ekipę, rzemiosło i pasję. Dołącz do dekarzy, którzy opowiedzieli nam o sobie i swoich dachach.

DEKARSKIE
WARTOŚCI

Poznaj dumnych kolegów po fachu, którzy udowadniają, że dekarz
to najlepszy zawód na świecie!
CZYTAJ WYWIAD

RENOMA

Marek i Paweł Francuz

JESTEŚMY POSTRZEGANI JAKO SOLIDNA FIRMA I ZGRANY ZESPÓŁ FACHOWCÓW. NIE MUSIELIŚMY SAMI PISAĆ OPINII O SOBIE W INTERNECIE, TYLKO ROBIĄ TO NASI KLIENCI. I TO JEST SUPER. TUTAJ NIE MA DROGI NA SKRÓTY, BO SKRÓTY TO POTEM NIEZADOWOLENI KLIENCI. A NIEZADOWOLENI KLIENCI NIE WRÓŻĄ SUKCESU.
CZYTAJ WYWIAD

TRADYCJA

Jan i Agnieszka Stożek

GDY LUDZIE DZIWIĄ SIĘ, ŻE MOJA CÓRKA PRACUJE W TYM ZAWODZIE, MÓWIĘ IM, ŻE GDY PRZEJMIE PO MNIE FIRMĘ, NAWET JEŚLI NIE BĘDZIE PRACOWAĆ BEZPOŚREDNIO NA DACHU, BĘDZIE W STANIE NADZOROWAĆ PRACĘ LUDZI. ONA UDOWADNIA, ŻE DZIEWCZYNA POTRAFI TO ROBIĆ.
CZYTAJ WYWIAD

WIEDZA

Daniel Baliński i Marcin Solarek

OD SAMEGO POCZĄTKU NASZEJ PRACY STARALIŚMY SIĘ DOTRZEĆ DO JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI RZETELNEJ WIEDZY. W TYM ZAWODZIE TRZEBA PO PROSTU LOGICZNIE MYŚLEĆ.
CZYTAJ WYWIAD

PASJA

Karol, Wojciech, Sylwester Bednarscy

ZARÓWNO PODCZAS LATANIA, JAK I PRACY NA DACHU WIDZISZ NIEOGRANICZONĄ PRZESTRZEŃ PRZED SOBĄ, TYLKO JEDEN KIERUNEK JEST SŁUSZNY – CAŁY CZAS PRZEMY DO PRZODU.
CZYTAJ WYWIAD

PRECYZJA

Józef Szmyd

DACH MA BYĆ ZGODNY ZE SZTUKĄ. TO WEWNĘTRZNA SATYSFAKCJA, ŻE ZOSTAWIASZ COŚ PO SOBIE, CO PRZETRWA PRZEZ WIELE LAT, DAJĄC BEZPIECZEŃSTWO LUDZIOM, KTÓRZY CI ZAUFALI.
CZYTAJ WYWIAD

SAMODZIELNOŚĆ

Robert Szałęga

ŻYCIE MI TO POKAZAŁO, ŻE GDY MASZ ZDROWIE I ŁEB NA KARKU, WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. TE MOJE SIWE WŁOSY TO NIE EFEKT GENÓW. OD DAWNA MÓWIĘ, ŻE TEN ZAWÓD WYBIERA KTOŚ, KTO ALBO JEST PO PROSTU DO NIEGO STWORZONY, ALBO WYSTARCZAJĄCO SZALONY. INNEJ OPCJI NIE MA.
CZYTAJ WYWIAD

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Józef Grobelny

ABY PRZETRWAĆ NA RYNKU, NAJWAŻNIEJSZE SĄ: WYSOKA JAKOŚĆ, UCZCIWOŚĆ ORAZ BEZPIECZEŃSTWO PRACOWNIKÓW I INWESTORÓW. TRZEBA DBAĆ O DOBRE WYKONANIE, TO BUDUJE LOJALNOŚĆ KLIENTA. A ON JEST PRZECIEŻ W TYM PROCESIE NAJWAŻNIEJSZY. TO ON NAM KUPUJE WCZASY, FUNDUJE SAMOCHODY, TELEWIZORY I BUDUJE DOMY.
CZYTAJ WYWIAD

KREATYWNOŚĆ

Dawid i Marcin Stawowczykowie

CHCIELIŚMY WYMYŚLIĆ WŁASNE, AUTORSKIE KRYCIE, TAKIE, KTÓRE BĘDZIE TYLKO NASZE. NAZWALIŚMY JE KRYCIEM STAWOWCZYKOWYM. CHODZI O WYCIĘCIE ODPOWIEDNIEGO KSZTAŁTU ŁUPKA, A NASTĘPNIE O SPOSÓB UŁOŻENIA I WYKOŃCZENIA PRZY KRAWĘDZIACH, KOMINIE, OKAPIE I KALENICY. I O WZGLĘDY ESTETYCZNE, BO TAKIE KRYCIE ŁADNIE WYGLĄDA.
CZYTAJ WYWIAD

RZETELNOŚĆ

Stefan Wiluś

TRZEBA POWAŻNIE TRAKTOWAĆ SWOJĄ PRACĘ. MAM TAKĄ ZASADĘ, ŻE MY NIE MUSIMY BYĆ REKORDZISTAMI ŚWIATA W SZYBKOŚCI WYKONYWANIA PRAC. PRACA MUSI BYĆ WYKONANA TAK, ABY KAŻDY MÓGŁ SIĘ ŚMIAŁO POD NIĄ PODPISAĆ.
CZYTAJ WYWIAD

NIEZALEŻNOŚĆ

Michał Andreskowski

DEKARSTWO TO TOTALNE PRZECIWIEŃSTWO MONOTONII. CODZIENNIE POZNAJESZ NOWYCH LUDZI, MASZ NOWE WYZWANIA. NIE LUBIĘ WCHODZIĆ NA JEDNĄ BUDOWĘ I SIEDZIEĆ TAM, NIE WIADOMO ILE. TRZEBA OSTROŻNIE DZIELIĆ PRACĘ POMIĘDZY KLIENTÓW, ABY NIE UZALEŻNIĆ SIĘ OD JEDNEGO.
CZYTAJ WYWIAD

WSZECHSTRONNOŚĆ

Sebastian Paczkowski

JECHAŁEM DO EKSKLUZYWNEGO HOTELU, GDZIE PROWADZIŁEM DEGUSTACJĘ DROGICH WIN. PO CZYM WRACAŁEM NA DACH. CHOĆBYM MIAŁ W TRZYDZIESTU STOPNIACH CELSJUSZA ZRYWAĆ PAPĘ RĘKOMA, TO JEST NIC W PORÓWNANIU Z ZAJĘCIEM, KTÓRE ZAŁATWIŁ MI MÓJ TATO. DWA LATA ZASUWAŁEM W KUŹNI JAKO KOWAL.
CZYTAJ WYWIAD

PRACOWITOŚĆ

Lech Faliszewski

TRZEBA MIEĆ CHĘCI. DEKARSTWO TO JEST DZIEDZINA SPECJALISTYCZNA, WYMAGAJĄCA PEWNEGO KUNSZTU, KTÓREGO SIĘ OT TAK NIE NAUCZYSZ. DZISIAJ LUDZIE WOLĄ SIEDZIEĆ PRZY KLAWIATURZE I KLIKAĆ, NIE PONOSZĄC KONSEKWENCJI CIĘŻKIEJ PRACY.
CZYTAJ WYWIAD

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jacek Niestrawski

CZUJĘ, ŻE KAŻDY INWESTOR, KTÓRY SIĘ NA MNIE ZDECYDUJE, INWESTUJE WE MNIE. NIE MA DRUGIEJ TAK BEZCENNEJ WALUTY, JAK ZAUFANIE. STARAM SIĘ ZA NIE ODWDZIĘCZAĆ, PRACUJĄC NAJLEPIEJ JAK UMIEM.
CZYTAJ WYWIAD

AMBICJA

Maciej Roszman

W DEKARSTWIE JEST TAKA MASA SKŁADOWYCH ELEMENTÓW I ROZWIĄZAŃ, ŻE JEŚLI NIE ŚLEDZISZ TEGO NA BIEŻĄCO, NIE UCZYSZ SIĘ, NIE SZKOLISZ, BARDZO ŁATWO ZOSTAĆ W TYLE I WYPAŚĆ Z RYNKU. TRZEBA MIEĆ W SOBIE DOKŁADNOŚĆ, PRECYZJĘ, DUŻE ZDOLNOŚCI MANUALNE I WYOBRAŹNIĘ PRZESTRZENNĄ.
CZYTAJ WYWIAD

INTELIGENCJA

Ryszard Piwowski

ŚMIEMY SIĘ NAZYWAĆ INTELIGENCJĄ BUDOWNICTWA. DEKARSTWO TO SZCZEGÓŁOWA DZIEDZINA WIEDZY TECHNICZNEJ. JESTEŚMY SZANOWANYMI EKSPERTAMI, KTÓRZY NIE MUSZĄ SOBIE KRAWATEM DODAWAĆ ODWAGI.
CZYTAJ WYWIAD

WYTRWAŁOŚĆ

Paweł Szpila

W DEKARSTWIE JEST SPORO CZYNNIKÓW, KTÓRE SPRAWIAJĄ, ŻE MYŚLISZ, ŻE NIE DASZ RADY. ZNAJDUJESZ JEDNAK W SOBIE TO ZAWZIĘCIE. STAJĄC NA STARCIE WYŚCIGU, BEZ WZGLĘDU NA DYSCYPLINĘ SPORTU, UCZYMY SIĘ WALCZYĆ ZE SOBĄ, PODEJMOWAĆ WYZWANIA I NIE PODDAWAĆ SIĘ. PODOBNIE JEST Z PROWADZENIEM FIRMY.
CZYTAJ WYWIAD

ROZWÓJ

Krystian Piątek

DEKARSTWO TO CIĘŻKI KAWAŁEK CHLEBA, KTÓRY ROK PO ROKU, KROK PO KROKU, PCHA CZŁOWIEKA DO PRZODU, DAJĄC OWOCE PO KILKU LATACH DOŚWIADCZENIA.
CZYTAJ WYWIAD

OTWARTOŚĆ

Dawid Kocot

ZAWSZE LUBIŁEM SIĘ ROZWIJAĆ. NIGDY NIE CHODZIŁO TYLKO O TO, ABY WSTAĆ RANO, PÓJŚĆ DO PRACY, WYROBIĆ OSIEM GODZIN I TYLE. ZAWSZE CHCIAŁEM CZEGOŚ WIĘCEJ.
CZYTAJ WYWIAD

OPANOWANIE

Łukasz Motylski

STRES NICZEMU NIE SŁUŻY. NIE TRZEBA MIEĆ DIABELSKIEJ CIERPLIWOŚCI. WYSTARCZY REFLEKSJA NAD TYM, CO ROBIMY, ŻE TERMIN PO PROSTU NALEŻY CZASEM PRZESUNĄĆ.
CZYTAJ WYWIAD

POKORA

Krzysztof Kosek

KAŻDY Z NAS ROZUMIE, ŻE NIE WIE WSZYSTKIEGO I NIE UDAJE, ŻE WSZYSTKO WIE. W DZISIEJSZYCH CZASACH TO MAŁO POPULARNY SPOSÓB NA ROZWÓJ, ALE MOIM ZDANIEM, JEDEN ZE SKUTECZNIEJSZYCH.
CZYTAJ WYWIAD

MOTYWACJA

Mariusz Łuszczek

BARDZO CZĘSTO SPOTYKAM SIĘ Z DOŚĆ IRYTUJĄCYM STWIERDZENIEM, ŻE „MŁODZI NA DACH SIĘ NIE NADAJĄ”. TO KRZYWDZĄCE DLA NAS, MŁODYCH DEKARZY, KTÓRZY ASPIRUJĄ DO GRONA FACHOWCÓW.
CZYTAJ WYWIAD

ZAANGAŻOWANIE

Janusz Blecharz

ZARÓWNO PRACA W STRAŻY, JAK I NA DACHU, WYMAGA DUŻEJ KONCENTRACJI. KOŃCZĄC SŁUŻBĘ ZAJMUJĘ SIĘ REALIZACJĄ ZLECEŃ I TO POZWALA UWOLNIĆ MYŚLI – NATOMIAST BĘDĄC NA SŁUŻBIE NAJWAŻNIEJSZA JEST POMOC INNYM.
CZYTAJ WYWIAD

SZACUNEK

Wojciech i Franciszek Kacprzak

SZACUNEK DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA JEST DLA MNIE PODSTAWĄ, FUNDAMENTEM, BEZ KTÓREGO NIE DA SIĘ NICZEGO ZBUDOWAĆ. MOJA RODZINA Z DZIADA PRADZIADA BYŁA ROBOTNICZA. CAŁA LUDZKOŚĆ OPIERA SIĘ NA CIĘŻKIEJ PRACY CZYICHŚ RĄK.

NASZA MISJA

Dążymy do jakościowej zmiany w postrzeganiu wizerunku dekarza przez szeroko pojęty rynek, co jest niezbędne dla rozwoju zarówno samego dekarstwa, jak i całej branży budowlanej. Teraz i w przyszłości.

O PROJEKCIE

Najnowsze aktualności

Dumny Dekarz

Wielki sukces dumnodekarskiej jubileuszowej piątki!

Pewien mędrzec kiedyś powiedział, że: podróż tysiąca mil, zaczyna się od jednego kroku. Dokładnie tak rozwi... read more

Dumny Dekarz

Modele biznesowe przedsiębiorstw dekarskich

Model biznesowy to w skrócie sposób, w jaki firma tworzy, dostarcza i pozyskuje wartość dla swoich klientów... read more

Dumny Dekarz

Przewagi konkurencyjne przedsiębiorstw dekarskich

Wydawać by się mogło, że w dekarskim świecie, w którym łatwiej spotkać kolegę po fachu, niż konkurencję, ws... read more

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.