MECENAS PROJEKTU:

DEKARZU, ZGARNIJ BOXA!

Wypełnij krótki formularz i ciesz się unikalnym prezentem od projektu #DumnyDekarz!

  BĄDŹ Z SIEBIE DUMNY!
  Odbierz limitowany prezent od projektu #DumnyDekarz. Zostaw swoje dane, a wyślemy do Ciebie paczkę z oryginalną koszulką, czapeczką oraz innymi fajnymi produktami!

  *zgoda obowiązkowa

  POZNAJ
  DUMNYCH DEKARZY!

  Nasza ekipa ponownie wyrusza w drogę, aby spotkać się z Wami, profesjonalistami i porozmawiać jak zawsze o dekarstwie, dachach i o wszystkim, z czego jesteście dumni!

  Przed Wami:

  • nowi bohaterowie,
  • efektowne realizacje,
  • inspirujące historie.

  Bądź na bieżąco i śledź nasz profil na Facebooku.

  DEKARSKIE
  WARTOŚCI

  Poznaj dumnych kolegów po fachu, którzy udowadniają, że dekarz
  to najlepszy zawód na świecie!

  RENOMA

  Marek i Paweł Francuz

  JESTEŚMY POSTRZEGANI JAKO SOLIDNA FIRMA I ZGRANY ZESPÓŁ FACHOWCÓW. NIE MUSIELIŚMY SAMI PISAĆ OPINII O SOBIE W INTERNECIE, TYLKO ROBIĄ TO NASI KLIENCI. I TO JEST SUPER. TUTAJ NIE MA DROGI NA SKRÓTY, BO SKRÓTY TO POTEM NIEZADOWOLENI KLIENCI. A NIEZADOWOLENI KLIENCI NIE WRÓŻĄ SUKCESU.

  TRADYCJA

  Jan i Agnieszka Stożek

  GDY LUDZIE DZIWIĄ SIĘ, ŻE MOJA CÓRKA PRACUJE W TYM ZAWODZIE, MÓWIĘ IM, ŻE GDY PRZEJMIE PO MNIE FIRMĘ, NAWET JEŚLI NIE BĘDZIE PRACOWAĆ BEZPOŚREDNIO NA DACHU, BĘDZIE W STANIE NADZOROWAĆ PRACĘ LUDZI. ONA UDOWADNIA, ŻE DZIEWCZYNA POTRAFI TO ROBIĆ.

  WIEDZA

  Daniel Baliński i Marcin Solarek

  OD SAMEGO POCZĄTKU NASZEJ PRACY STARALIŚMY SIĘ DOTRZEĆ DO JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI RZETELNEJ WIEDZY. W TYM ZAWODZIE TRZEBA PO PROSTU LOGICZNIE MYŚLEĆ.

  PASJA

  Karol, Wojciech, Sylwester Bednarscy

  ZARÓWNO PODCZAS LATANIA, JAK I PRACY NA DACHU WIDZISZ NIEOGRANICZONĄ PRZESTRZEŃ PRZED SOBĄ, TYLKO JEDEN KIERUNEK JEST SŁUSZNY – CAŁY CZAS PRZEMY DO PRZODU.

  PRECYZJA

  Józef Szmyd

  DACH MA BYĆ ZGODNY ZE SZTUKĄ. TO WEWNĘTRZNA SATYSFAKCJA, ŻE ZOSTAWIASZ COŚ PO SOBIE, CO PRZETRWA PRZEZ WIELE LAT, DAJĄC BEZPIECZEŃSTWO LUDZIOM, KTÓRZY CI ZAUFALI.

  SAMODZIELNOŚĆ

  Robert Szałęga

  ŻYCIE MI TO POKAZAŁO, ŻE GDY MASZ ZDROWIE I ŁEB NA KARKU, WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. TE MOJE SIWE WŁOSY TO NIE EFEKT GENÓW. OD DAWNA MÓWIĘ, ŻE TEN ZAWÓD WYBIERA KTOŚ, KTO ALBO JEST PO PROSTU DO NIEGO STWORZONY, ALBO WYSTARCZAJĄCO SZALONY. INNEJ OPCJI NIE MA.

  PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

  Józef Grobelny

  ABY PRZETRWAĆ NA RYNKU, NAJWAŻNIEJSZE SĄ: WYSOKA JAKOŚĆ, UCZCIWOŚĆ ORAZ BEZPIECZEŃSTWO PRACOWNIKÓW I INWESTORÓW. TRZEBA DBAĆ O DOBRE WYKONANIE, TO BUDUJE LOJALNOŚĆ KLIENTA. A ON JEST PRZECIEŻ W TYM PROCESIE NAJWAŻNIEJSZY. TO ON NAM KUPUJE WCZASY, FUNDUJE SAMOCHODY, TELEWIZORY I BUDUJE DOMY.

  KREATYWNOŚĆ

  Dawid i Marcin Stawowczykowie

  CHCIELIŚMY WYMYŚLIĆ WŁASNE, AUTORSKIE KRYCIE, TAKIE, KTÓRE BĘDZIE TYLKO NASZA. NAZWALIŚMY JE KRYCIEM STAWOWCZYKOWYM. CHODZI O WYCIĘCIĘ ODPOWIEDNIEGO KSZTAŁTU ŁUPKA, A NASTĘPNIE O SPOSÓB UŁOŻENIA I WYKOŃCZENIA PRZY KRAWĘDZIACH, KOMINIE, OKAPIE I KALENICY. I O WZGLĘDY ESTETYCZNE, BO TAKIE KRYCIE ŁADNIE WYGLĄDA.

  RZETELNOŚĆ

  Stefan Wiluś

  TRZEBA POWAŻNIE TRAKTOWAĆ SWOJĄ PRACĘ. MAM TAKĄ ZASADĘ, ŻE MY NIE MUSIMY BYĆ REKORDZISTAMI ŚWIATA W SZYBKOŚCI WYKONYWANIA PRAC. PRACA MUSI BYĆ WYKONANA TAK, ABY KAŻDY MÓGŁ SIĘ ŚMIAŁO POD NIĄ PODPISAĆ.

  NIEZALEŻNOŚĆ

  Michał Andreskowski

  DEKARSTWO TO TOTALNE PRZECIWIEŃSTWO MONOTONII. CODZIENNIE POZNAJESZ NOWYCH LUDZI, MASZ NOWE WYZWANIA. NIE LUBIĘ WCHODZIĆ NA JEDNĄ BUDOWĘ I SIEDZIEĆ TAM, NIE WIADOMO ILE. TRZEBA OSTROŻNIE DZIELIĆ PRACĘ POMIĘDZY KLIENTÓW, ABY NIE UZALEŻNIĆ SIĘ OD JEDNEGO.

  WSZECHSTRONNOŚĆ

  Sebastian Paczkowski

  JECHAŁEM DO EKSKLUZYWNEGO HOTELU, GDZIE PROWADZIŁEM DEGUSTACJĘ DROGICH WIN. PO CZYM WRACAŁEM NA DACH. CHOĆBYM MIAŁ W TRZYDZIESTU STOPNIACH CELSJUSZA ZRYWAĆ PAPĘ RĘKOMA, TO JEST NIC W PORÓWNANIU Z ZAJĘCIEM, KTÓRE ZAŁATWIŁ MI MÓJ TATO. DWA LATA ZASUWAŁEM W KUŹNI JAKO KOWAL.

  PRACOWITOŚĆ

  Lech Faliszewski

  TRZEBA MIEĆ CHĘCI. DEKARSTWO TO JEST DZIEDZINA SPECJALISTYCZNA, WYMAGAJĄCA PEWNEGO KUNSZTU, KTÓREGO SIĘ OT TAK NIE NAUCZYSZ. DZISIAJ LUDZIE WOLĄ SIEDZIEĆ PRZY KLAWIATURZE I KLIKAĆ, NIE PONOSZĄC KONSEKWENCJI CIĘŻKIEJ PRACY.

  ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  Jacek Niestrawski

  CZUJĘ, ŻE KAŻDY INWESTOR, KTÓRY SIĘ NA MNIE ZDECYDUJE, INWESTUJE WE MNIE. NIE MA DRUGIEJ TAK BEZCENNEJ WALUTY, JAK ZAUFANIE. STARAM SIĘ ZA NIE ODWDZIĘCZAĆ, PRACUJĄC NAJLEPIEJ JAK UMIEM.

  AMBICJA

  Maciej Roszman

  W DEKARSTWIE JEST TAKA MASA SKŁADOWYCH ELEMENTÓW I ROZWIĄZAŃ, ŻE JEŚLI NIE ŚLEDZISZ TEGO NA BIEŻĄCO, NIE UCZYSZ SIĘ, NIE SZKOLISZ, BARDZO ŁATWO ZOSTAĆ W TYLE I WYPAŚĆ Z RYNKU. TRZEBA MIEĆ W SOBIE DOKŁADNOŚĆ, PRECYZJĘ, DUŻE ZDOLNOŚCI MANUALNE I WYOBRAŹNIĘ PRZESTRZENNĄ.

  INTELIGENCJA

  Ryszard Piwowski

  ŚMIEMY SIĘ NAZYWAĆ INTELIGENCJĄ BUDOWNICTWA. DEKARSTWO TO SZCZEGÓŁOWA DZIEDZINA WIEDZY TECHNICZNEJ. JESTEŚMY SZANOWANYMI EKSPERTAMI, KTÓRZY NIE MUSZĄ SOBIE KRAWATEM DODAWAĆ ODWAGI.

  WYTRWAŁOŚĆ

  Paweł Szpila

  W DEKARSTWIE JEST SPORO CZYNNIKÓW, KTÓRE SPRAWIAJĄ, ŻE MYŚLISZ, ŻE NIE DASZ RADY. ZNAJDUJESZ JEDNAK W SOBIE TO ZAWZIĘCIE. STAJĄC NA STARCIE WYŚCIGU, BEZ WZGLĘDU NA DYSCYPLINĘ SPORTU, UCZYMY SIĘ WALCZYĆ ZE SOBĄ, PODEJMOWAĆ WYZWANIA I NIE PODDAWAĆ SIĘ. PODOBNIE JEST Z PROWADZENIEM FIRMY.

  NASZA MISJA

  Dążymy do jakościowej zmiany w postrzeganiu wizerunku dekarza przez szeroko pojęty rynek, co jest niezbędne dla rozwoju zarówno samego dekarstwa, jak i całej branży budowlanej. Teraz i w przyszłości.

  O PROJEKCIE

  Inicjatywa Dumny Dekarz integruje społeczność profesjonalnych dekarzy w celu wymiany doświadczeń i wiedzy, promowania dobrych praktyk oraz komunikowania wizerunku tego prestiżowego zawodu szerszemu otoczeniu.

  Wierzymy, że wspólne zaangażowanie przedstawicieli branży dekarskiej przyniesie długofalowy efekt w postaci docenienia pracy profesjonalistów przez wszystkich korzystających z dachu nad głową, jak również zaowocuje większą liczbą chętnych do nauki rzemiosła i pracy w zawodzie.

  Dlatego w ramach inicjatywy Dumny Dekarz rozmawiamy z dekarzami z całej Polski, prezentując z bliska przedstawicieli zawodu, ich wartości, historię wypracowanej renomy oraz najlepsze na świecie poczucie humoru.

  POPRZEDNIE WYDANIA:

  Najnowsze aktualności

  Dumny Dekarz

  Pozdrowienia z dumnodekarskiej trasy!

  Lato w pełni, a terminarz dumnodekarskiej ekipy realizacyjnej, jest w tym roku wypełniony niemal w takim sa... czytaj więcej

  Dumny Dekarz

  Dumnodekarska podróż po dachach

  Nie da się ukryć, że trwająca, czwarta już z rzędu edycja akcji #DumnyDekarz wystartowała z wielką pompą i ... czytaj więcej

  Dumny Dekarz

  #DumnyDekarz kształtuje historię dekarstwa w Polsce

  Aby dokonać zmian należy podjąć działania i choć droga do sukcesu bywa niekiedy długa i kręta, to jak mawia... czytaj więcej

  Dołącz do naszego newslettera!

  Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

  Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.