DZIĘKUJEMY

ZA 10 LAT WSPÓLNEGO DOŚWIETLANIA PODDASZY.

QUIZ

Dziękujemy bardzo za udział w quizie. Wyniki grudniowego quizu zostaną wkrótce ogłoszone na naszym profilu Dakea na platformie Facebook.

Skąd wzięła się nazwa Dakea?

DAK

oznacza dach w wielu językach tj. (NL) dak, (PL) dach, (DK) tag, (DE) Dach

EA

końcówka nawiązuje do słowa "idea", czyli "pomysł", które pokazuje, że produkty Dakea są idealnym pomysłem w połączeniu z dachem (DAK).

NASZE LOGO

NASZE LOGO W PROSTEJ FORMIE POKAZUJE CO ROBIMY: PROSTE, WYTRZYMAŁE I WYSOKIEJ JAKOŚCI OKNA DACHOWE, PRZEPUSZCZAJĄCE PROMIENIE SŁOŃCA I ŚWIEŻE POWIETRZE.

Recenzje

Współpraca z tym producentem jest na najwyższym poziomie. Jakość produktów bardzo dobra a cena bardzo atrakcyjna. POLECAM!

Wojtek

Okna bardzo dobrej jakosci, tak samo jak obsluga klienta, bardzo polecam.

Piotr

Łatwy montaż i dobra jakość.

Jacek

Solidny produkt, łatwy montaż, dobra cena, gratisowe akcesoria, dobra obsługa ze strony firmy

Piotr

Super okna w super cenie :)

Aga

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM
DOŚWIADCZENIEM Z MARKĄ DAKEA!

  * Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

  Najnowsze artykuły

  Bez kategorii

  Dumnodekarskie powody do dumy!

  Podobno, aby stać się legendą, trzeba pisać historię za życia. Dziś w piątym, jubileuszowym roku projektu #... czytaj więcej

  Dumny Dekarz

  Wyjątkowa czwarta edycja akcji #DumnyDekarz

  Grudzień to dobry moment na podsumowania i refleksje. Jest to również idealny czas na snucie dalszych planó... czytaj więcej

  Dumny Dekarz

  Dekarska tożsamość zawodowa

  Jedynie z pozoru dekarstwo to zawód jak każdy inny. Zarówno warunki jego wykonywania, jak i inne wyzwania, ... czytaj więcej

  Dołącz do naszego newslettera!

  Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

  Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.