Aktualne informacje na temat COVID-19

Ostatnie dni i sytuacja, która zaistniała w związku z wirusem COVID-19 wprowadza w nasze życie, zarówno prywatne, jak i zawodowe, wiele zmian i nasuwających się pytań. Altaterra, jako część grupy VKR, jest stabilnym finansowo i odpowiedzialnym dostawcą. W ostatnich dniach wprowadziliśmy niezbędne zmiany w funkcjonowaniu firmy, aby zadbać o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników, a także zapewnić ciągłą dostępność, zarówno naszych produktów, jak i wsparcia ze strony działu sprzedaży i obsługi klienta.

W Dakea chcemy wspierać dekarzy i właścicieli domów również w obecnej sytuacji, kiedy nie możemy osobiście odwiedzić Was na miejscu budowy lub remontu. Wiemy, że niektóre problemy mogą być trudne do rozwiązania przez telefon, dlatego już teraz uruchamiamy zdalne wsparcie wideo! Nasz zespół wsparcia technicznego chętnie połączy się z Wami i dzięki wideo na odległość doradzi jak najlepiej rozwiązać problem lub poradzić sobie z wymagającą instalacją.

Aby uzyskać wsparcie wideo, zalecamy skontaktowanie się z nami poprzez formularz kontaktowy (https://dakea.pl/kontakt/) wybierając temat „poproś o video rozmowę”. Koniecznie zostaw nam też numer telefonu do kontaktu!

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.