Aktualności

SZCZEGÓLNE ZAPOTRZEBOWANIE NA DEKARZY! OBWIESZCZENIE MINISTERSTWA EDUKACJI

Ministerstwo Edukacji i Nauki ogłosiło prognozę zapotrzebowania na pracowników w zawodach szkolnictwa branżowego na rynku pracy. Wśród wiodących profesji znaleźli się dekarz oraz technik dekarstwa.

Jak możemy przeczytać w obwieszczeniu – aktualne i przewidywane zapotrzebowanie na pracowników znacznie przekracza liczbę kształconych obecnie osób i wynika z potrzeb rynkowych zidentyfikowanych w branży dekarskiej.

Ministerialne analizy rynku wyraźnie wskazują, jak ważny jest rozwój kwalifikacji w tym zawodzie, a także podkreślają rolę dbania o rozwój absolwentów zawodu. To tylko potwierdza jak ważna dla społeczeństwa jest konieczność aktywnej promocji dekarstwa, co od blisko dwóch lat aktywnie czynimy w ramach akcji #DumnyDekarz!

> Więcej informacji

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.