Dumny Dekarz

Dakea wspiera akcję DUMNY DEKARZ na targach BUDMA

Poznańskie Targi BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce prezentujących najnowsze produkty, rozwiązania technologiczne i innowacje, jakie pojawiły się w branży budowlanej. Podczas trwających 4 dni targów na odwiedzających czekają nie tylko przygotowane z rozmachem stoiska największych polskich i zagranicznych dostawców i producentów: BUDMA to przede wszystkim miejsce rozmaitych pokazów, prelekcji, warsztatów czy wykładów.

Relacja z targów Budma

Jednym z takich wydarzeń były 10. Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Trwające 2 dni zawody wyłoniły najlepsze drużyny dekarskie w kraju w czterech kategoriach konkursowych: dachy strome - Polskie Stowarzyszenie Dekarzy - Oddział Pomorski, dachy płaskie – Polskie Stowarzyszenie Dekarzy - Oddział Biłgorajsko-Zamojski, dachy metalowe – Polskie Stowarzyszenie Dekarzy - Oddział Kujawsko-Pomorski oraz fasady – Polskie Stowarzyszenie Dekarzy - Oddział w Białymstoku.

Dakea wspiera akcję DUMNY DEKARZ na targach BUDMA

Przy takiej liczbie profesjonalistów, na targach BUDMA nie mogło zabraknąć wsparcia ze strony akcji Dumny Dekarz, którego patronem jest marka Dakea. Dumny Dekarz swoją obecnością promował zawód dekarza i zachęcał do rozmów o przyszłości dekarstwa.

Nasza obecność na targach BUDMA zaowocowała dotarciem do około 650 osób z nowym wydaniem rocznika „DEKARZE”, z czego bardzo się cieszymy. Celem było również zachęcanie uczestników targów do wsparcia wybranego projektu, na który zostaną przekazane środki finansowe w ramach akcji Dumny Dekarz: specjalistyczne szkolenia, promocja zawodu dekarza i stypendia dla dekarzy. Za każdy głos oddany na wybrany cel zostanie przekazane 10 zł na jego realizację.

Dakea na targach BUDMA

Powiązane artykuły

Bez kategorii akcja #dumnydekarz

#DUMNY DEKARZ - CZAS PROFESJONALISTÓW

Pod mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy rozpoczął się ogólnopolski projekt na rzecz promocji dekarst... czytaj więcej

Newsletter Become a business partner Dakea

DAKEA BOSS.app

Odkryj wysokiej jakości okna dachowe! I zbieraj nagrody! Prześlij fakturę za każde zakupione okno dachowe ... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.