Realizacje

Pierwszy montaż Rolety Zewnętrznej Solarnej Dakea Polsce

Pierwszy montaż Rolety Zewnętrznej Solarnej Dakea miał miejsce w domu wolnostojącym w Głogowie i odbył się na dachu wielospadowym pokrytym dachówką ceramiczną falistą. Towarzyszący nam dekarz, Andrzej Buczek, zachwycił się łatwością instalacji rolety: dzięki zastosowaniu panelu słonecznego nie wymaga ona żadnego okablowania czy doprowadzania do rolety zewnętrznego źródła zasilania. Nieinwazyjność rolety docenił również właściciel domu, którego bardzo ucieszyła szybkość instalacji, brak konieczności wiercenia czy naruszania ścian. Pierwsza zamontowana w Polsce roleta solarna Dakea SSR została zamówiona przez naszego dystrybutora AB Bechcicki, odział Głogów.

montaż rolety na okno dachowe

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.