Porady

Rodzaje okien DAKEA

Okna dachowe DAKEA to cała gama nowoczesnych okien przeznaczonych do montażu w dachach spadzistych i dachach płaskich. Wytwarzamy okna połaciowe od ponad 80 lat, dlatego naszym Klientom możemy zaoferować rozwiązania o najwyższym standardzie i trwałości, które zmieniają poddasza w miejsca bezpieczne, komfortowe, funkcjonalne i pełne światła. Okna dachowe DAKEA wyróżnia wiele walorów, w tym m.in. imponujące parametry termoizolacyjne, innowacyjne pakiety szybowe, nowoczesne wzornictwo czy łatwość montażu. Równie istotnym atutem naszej oferty jest jej różnorodność. Zapraszamy do lektury krótkiego przewodnika, który pozwala lepiej poznać okna połaciowe DAKEA i ich największe zalety.

Okna dachowe DAKEA Ultima Energy – wysoka energooszczędność i maksymalny komfort

Okno dachowe DAKEA Ultima Energy to produkt klasy premium, który cechują najwyższe parametry termoizolacyjne, innowacyjna konstrukcja pakietu szybowego wypełnionego kryptonem oraz technologia Noise Block gwarantująca 50% lepszą redukcję hałasu w porównaniu do standardowych okien.

Okna dachowe DAKEA Ultima Energy wyposażone są w grube szyby z hartowanego szkła i specjalne powłoki, które zapewniają maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo na poddaszu.

Szyby zastosowane w oknach z tej serii odbijają latem ciepło, chroniąc pomieszczenie przed przegrzaniem i promieniami słonecznymi, a zimą zapobiegają stratom ciepła. Wewnętrzną szybę pokrywa laminat, który w przypadku stłuczenia okna nie pozwala wpaść odłamkom szkła do pomieszczenia. Zewnętrzna szyba to szyba samoczyszcząca. Okno dostępne jest zarówno w wersji wykonanej z drewna, jak i z PVC.

Energooszczędne okno dachowe DAKEA Better Energy – komfort cieplny w przystępnej cenie

Okna połaciowe DAKEA Better Energy to doskonały wybór do pomieszczeń, w których utrzymanie ciepła ma szczególne znaczenie.

Okno z tej serii sprawdzi się w sypialni, salonie czy w łazience, do której idealnie nada się wersja okna dachowego Better Energy wykonanea z wygodnego w eksploatacji i odpornego na wilgoć PVC.

Okno dachowe DAKEA Better Energy to okno z potrójnym pakietem szybowym wypełnionym argonem zapewniające wysoką wydajność energetyczną i doskonałe parametry termoizolacyjne. Nowoczesna, doskonale przemyślana i świetnie wykonana konstrukcja okna dachowego DAKEA Better Energy przekłada się na mniejsze straty ciepła w zimie i ograniczoną ilość ciepła dostającego się do wnętrza w sezonie letnim.

Dakea Better Energy Pine

Okna dachowe DAKEA Better Safe – energooszczędność i podwyższony poziom bezpieczeństwa

Okna połaciowe z tej serii zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym bezpieczeństwie użytkowania. Okna dachowe DAKEA Better Safe to rozwiązanie idealne do poddaszy użytkowych, w których chcemy czuć się komfortowo i bezpiecznie – do domów, biur, lokali usługowych.

Okno połaciowe DAKEA Better Safe pozwala lepiej kontrolować rachunki za ogrzewanie, podobnie jak wcześniej prezentowane warianty, ale dodatkowo charakteryzuje je wyższy poziom parametrów bezpieczeństwa.

W oknach z tej serii stosowana jest specjalna laminowana szyba wewnętrzna, która chroni okno przed skutkami uderzenia od wewnątrz. Pakiet szybowy składający się z szyby hartowanej i laminowanej zapewnia pełną ochronę osób przebywających w budynku.

Dakea Better Safe Pine

Solidne okna połaciowe na każdą kieszeń – seria DAKEA Good Energy oraz DAKEA Good

Dachowe okna DAKEA Good Energy oraz okna z serii Good to najbardziej uniwersalne produkty przeznaczone do aranżacji poddaszy.

Występują w wersji drewnianej oraz PCV, odpornej na zawilgocenie i łatwej do pielęgnacji.

Okna połaciowe z tej popularnej i przystępnej cenowo serii łączą doskonałe parametry termoizolacyjne, perfekcyjny standard wykonania i wyjątkową trwałość konstrukcji. W pakiecie szybowym tych okien zastosowano dwie powłoki niskoemisyjne, które odbijają ciepło i obniżają koszty energii, co przekłada się na wyższy komfort funkcjonowania w pomieszczeniu i mniejsze straty ciepła, a więc lepiej kontrolowane wydatki na ogrzewanie.

Dakea Good Energy Pine

Najwyższa jakość i wspaniałe widoki – okna połaciowe DAKEA Better View, Vision Energy i Vertica Energy

Okna dachowe z tych serii łączy szczególna cecha – wspaniałe i panoramiczne widoki.

Okno dachowe DAKEA Better View o podwyższonej osi obrotu oferuje większe pole widzenia, ale też zapewnia większy dostęp światła i świeżego powietrza.

Z kolei DAKEA Vision Energy to okno nieotwierane do zespoleń pionowych, a DAKEA Vertica Energy to nieotwierane okno kolankowe.

Wszystkie te modele pozwalają cieszyć się wspaniałymi widokami za oknem, doskonale doświetlają wnętrza na poddaszu, a przy tym są energooszczędne i – jak wszystkie oferowane przez nas okna połaciowe – przyjazne w montażu, niezwykle wytrzymałe i wyjątkowo estetyczne.

Dakea Better View Pine

Okna dachowe, które mamy przyjemność tworzyć dla Was, to okna o różnych możliwościach, nowatorskich konstrukcjach i różnych zastosowaniach. W naszej najnowszej serii można odnaleźć również wysokiej klasy okna połaciowe do dachów płaskich – DAKEA Azure, niezawodne automatycznie sterowane okna oddymiające DAKEA Smoke Vent Energy, a także wyłazy dachowe i oczywiście wysokiej klasy akcesoria do okien dachowych. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.