Realizacje

Ciepły montaż, Borzęcin – realizacja Grupy Dekarskiej Łomianki

Obecnie energooszczędność budynku stanowi jeden z głównych wymogów nowoczesnych inwestycji budowlanych. Zarówno – tych prywatnych, jak i użytkowych. Prawidłowy montaż okien dachowych o dużych właściwościach termoizolacyjnych sprawia, że użytkownicy będą cieszyli się ciepłem w okresie zimowym, a pomieszczenia nie będą przegrzewały się podczas upalnego lata. Dodatkowe użycie akcesoriów montażowych, takich jak kołnierz IFC (kołnierz izolacyjny ze spienionego polietylenu) oraz RUC zapewnia w pełni szczelne łączenie między oknem a krokwiami i doskonałą izolację przed wilgocią. Do wykończenia zewnętrznej przestrzeni wokół okna dachowego użyto kołnierza do dachówek płaskich i zakładkowych (KFT), zapewniających estetyczny wygląd i wodoszczelność.

realizacji Grupy Dekarskiej Łomianki w Borzęcinie

W realizacji realizacji Grupy Dekarskiej Łomianki w Borzęcinie w Borzęcinie wykorzystano zwiększające komfort cieplny trzyszybowe okna Dakea Better Energy oraz zapewniające panoramiczny widok okna Dakea Better View.

Firmy współpracujące: // Montaż i realizacja: Sławomir Mach, Grupa Dekarska Łomianki

Użyte Produkty: KAV 1500, KHV B1000, KTF, IFC, RUC

Grupa Dekarska Łomianki

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.