Realizacje

Pokrycie dachowe na budynku użytkowym, Niepołomice

Doświetlenie pomieszczeń i usprawnienie przepływu powietrza to podstawowe powody, dla których właściciele domów decydują się na zainstalowanie okien dachowych. A co z budynkami handlowo-usługowymi? Przykładem na to, że właściciele budynków, które nie są przeznaczone do zamieszkania, także stawiają na przynoszące korzyści zdrowotne doświetlenie pomieszczeń naturalnym światłem oraz dostęp do świeżego powietrza, jest ten budynek usługowy zlokalizowany w Niepołomicach (woj. małopolskie). Jego dach ma powierzchnię aż 600m2, pokrycie zostało wykonane dachówką betonową BRAAS. Dodatkowo wykonano konstrukcję dachu, czyli łaty, kontrłaty ułożone na uszczelce IVT oraz ułożenie folii paroprzepuszczalnych. Aby doświetlić najwyższą kondygnację, inwestor zamówił okna dachowe Dakea Ultima. Dzięki funkcji Noise Block hałas z zewnątrz i ten spowodowany deszczem zostanie zredukowany do 50%, sprawiając przestrzeń wewnątrz budynku będzie wyciszona, a użytkowanie jej stanie się bardziej komfortowe. Dodatkowe walory jak wydajność energetyczna, pakiet bezpiecznych szyb i dożywotnia gwarancja na gradobicie sprawiają, że Dakea Ultima to doskonały wybór nie tylko do salonu i sypialni, ale także do przestrzeni biurowej.

Pokrycie dachu - budynek użytkowy

Najważniejsze fakty: 600m2 powierzchni dachu

Firmy współpracujące: // Montaż i realizacja: Franc-Deker

Użyte produkty // Produkty: KEV B1200, RUC, IFC

dakea logo

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.