Faq

Akcesoria do okien dachowych Dakea

Aby użytkowanie poddasza było maksymalnie wygodne, warto sięgnąć po akcesoria komfortowe do okien dachowych, takich jak rolety czy markizy. Ich rolą jest przede wszystkim osłonięcie pomieszczenia przed nadmiarem światła słonecznego. Ponadto akcesoria do okien dachowych pomagają w utrzymaniu komfortowej temperatury pomieszczenia (zarówno poprzez rolety zewnętrzne, jak i wewnętrzne). W naszym asortymencie znajdują się także akcesoria montażowe, czyli kołnierze zewnętrzne i wewnętrzne, które zapewniają szczelność okna i poszycia dachowego. To niezbędne elementy montażu, które można zakupić osobno, ale w przypadku niektórych produktów akcesoria montażowe do okien dachowych są dodawane w zestawie, bez dodatkowych opłat.

rolety na okno dachowe

Akcesoria montażowe do okien dachowych w Dakea to m.in. kołnierze zewnętrzne, przeznaczone do konkretnych typów pokrycia dachowego oraz kołnierze uniwersalne. Ponadto produkujemy kołnierze docieplające ze spienionego polietylenu oraz z folii paroprzepuszczalnej.

W Dakea oferujemy specjalne drążki oraz elektryczne otwieracze, które znacząco ułatwiają otwieranie i zamykanie trudno dostępnych okien dachowych.

Wśród akcesoriów do okien dachowych Dakea, które poprawiają komfort użytkowania, dostępne są m.in. rolety zaciemniające i przyciemniające, markizy termoizolacyjne oraz rolety solarne SSR.

Akcesoria do okien dachowych, szczególnie użytkowe, pozwalają uniknąć nadmiaru światła słonecznego w pomieszczeniu, jednocześnie sprawiają, że w pomieszczeniu w czasie lata jest chłodniej. Ponadto akcesoria podnoszą poziom prywatności i bezpieczeństwa.

W przypadku akcesoriów montażowych ich zaletą jest fakt, że są przystosowane do okien dachowych Dakea, co znacznie ułatwia ich montaż. W naszej gamie mamy akcesoria, które w zależności od potrzeb, zapewniają:  paroprzepuszczalność, paroszczelność, termoizolacyjność czy wodoodporność.

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.