Faq

Czyszczenie rolet zewnętrznych i wewnętrznych

Konserwacja rolet nie jest wymagająca, nie potrzebujemy do niej żadnych specjalistycznych środków chemicznych czy narzędzi. Podstawą ich komfortowego i bezpiecznego użytkowania jest prawidłowy montaż. Samą konserwację rolet wewnętrznych należy przeprowadzać doraźnie, gdy pojawi się na nich plama lub nadmiar kurzu. Rolety zewnętrzne natomiast, z uwagi na możliwe zalegające liście i brud, należy czyścić okresowo, podobnie jak zewnętrzne ramy okna i rynny odprowadzające wodę

Blackout blind

Rolety wewnętrzne nie wymagają regularnej konserwacji. W razie potrzeby wystarczy jedynie przetrzeć je zwilżoną szmatką.

Nie, rolety Dakea nie powinny być prane w pralce, natomiast w razie potrzeby możesz ją z łatwością wyczyścić wilgotną szmatką czy gąbką. Pamiętaj, że zniszczenie rolety poprzez nieprawidłową konserwację powoduje utratę gwarancji.

Czyszczenie rolet zewnętrznych jest bardzo proste. Zalecamy okresowe czyszczenie rynien oraz obszaru wokół mechanizmu zwijania.

Nie ma potrzeby regularnego serwisowania rolety zewnętrznej w celu zapewnienia jej prawidłowego działania. Wystarczy używać jej rozsądnie, aby działała sprawnie przez wiele lat

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.