Faq

Ile kosztuje okno dachowe, rolety i inne akcesoria Dakea?

Cena okien dachowych zależy od kilku czynników. Po pierwsze, o cenie decyduje wielkość okna. Po drugie, istotnym aspektem jest liczba szyb, która w przypadku okien dachowych Dakea wynosi 2 lub 3, a także ich grubość i obecność dodatkowych powłok (np. samoczyszczącej). Innym czynnikiem jest współczynnik przewodzenia ciepła (Uw), który w oknach jest osiągany m.in. za pomocą wypełnienia przestrzeni między szybami odpowiednim gazem (argonem lub kryptonem). W przypadku akcesoriów dachowych cena zależy od ich wielkości oraz funkcji i dodatkowych możliwości, takich jak np. rolety zewnętrzne solarne SSR, które nie wymagają zewnętrznego źródła energii elektrycznej. Po szczegóły zapraszamy na karty poszczególnych produktów lub do pobrania naszego najnowszego katalogu z tego miejsca.

ile kosztują okna dachowe Dakea

Dakea prowadzi sprzedaż wszystkich produktów przez dystrybutorów. W każdym województwie znajdziecie przynajmniej kilka punktów sprzedaży Dakea.

Cennik okien dachowych jest dostępny w postaci katalogu (link). Dodatkowo ceny podawane na podstronach produktowych. Prosimy pamiętać, że są to ceny rekomendowane, a każdy z dystrybutorów Dakea decyduje o polityce rabatowej.

Cennik akcesoriów dachowych jest również dostępny w naszym katalogu, który znajduje się tutaj. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przypominamy, że są to ceny rekomendowane przez Dakea. Każdy sprzedawca sam decyduje o ostatecznej cenie za każdy produkt.

W przypadku okien dachowych Ultima w cenie zestawu znajdują się akcesoria montażowe, tj. kołnierz paroprzepuszczalny oraz kołnierz izolacyjny ze spienionego polietylenu. Do większości okien w gamie Better dodawany jest za darmo kołnierz RUC.

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.