Faq

Ile wynosi gwarancja na okna Dakea?

Jesteśmy dumni z naszych okien, dlatego są one objęte najdłuższą gwarancją dostępną na rynku. To dowód na jakość ich wykonania - jesteśmy pewni, że prawidłowo zamontowane i konserwowane będą służyć wiele lat. Gwarancja na okna Dakea Better oraz Good są objęte 10-letnią gwarancją, ale można ją w łatwy sposób przedłużyć o kolejne 10 lat - bez dodatkowych opłat! W przypadku okien Ultima gwarancja 20-letnia jest nadawana automatycznie, nie ma konieczności jej przedłużania. Jednocześnie są to okna, w których pakiet szybowyma dożywotnią gwarancję od gradobicia.  

gwarancja Dakea

Okna dachowe Dakea objęte są 10-letnią gwarancją z opcją jej przedłużenia na kolejne 10-lat w przypadku ich zarejestrowania. Wystarczy kilka kliknięć, by cieszyć się najdłuższą na rynku gwarancją. Bez żadnych ukrytych kosztów czy specjalnych warunków. Podnieś wartość swojej nieruchomości, zapewnij sobie dodatkowe 10 lat spokoju – juz teraz zarejestruj swoje okna dachowe. Jednocześnie przypominamy, że okna dachowe Ultima i Ultima Energy nie wymagają dodatkowej rejestracji.

W Dakea całe okno objęte jest 10-letnią gwarancją, którą przedłużymy bez dodatkowych opłat do 20 lat, jeśli zarejestrujesz swoje okno (dotyczy to okien z serii Good i Better). Dodatkowo pakiet szybowy okien Ultima i Ultima Energy objęty jest dożywotnią gwarancją na gradobicie.

Zapraszamy na stronę www.dakea.net, gdzie krok po kroku przeprowadzimy proces rejestracji gwarancji. Nie zajmie Ci to więcej, niż kilka minut.

Aby skorzystać z gwarancji, musisz posiadać fakturę zakupu. Wówczas gwarancja na okna może być uznana. Jeśli z jakiegoś powodu nie masz faktury, to  wystarczy nam zdjęcie tabliczki znamionowej, która znajduje się na górze skrzydła okiennego. Na tej podstawie jesteśmy w stanie określić termin obowiązywania gwarancji i nie będziemy wymagali faktury.

W Dakea gwarancja na okna dachowe jest identyczna w przypadku obu materiałów. To samo dotyczy przedłużenia gwarancji – bez względu na wybór okien, możesz przedłużyć ich gwarancje na www.dakea.net

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.