Faq

Jak konserwować rolety zewnętrzne i markizy do okien dachowych?

Konserwowanie rolet zewnętrznych i markiz nie jest czasochłonne ani wymagające używania specjalistycznych środków czystości. Rolety zewnętrzne są skonstruowane tak, aby ich użytkowanie było możliwie jak najbardziej bezproblemowe. Ponadto użyte w produkcji materiały zapewniają trwałość rolet- zarówno solarnych, jak i markiz termoizolacyjnych. Dzięki temu możesz decydować o montażu rolet nawet w trudno dostępnych miejscach. Więcej na temat konwersacji rolet zewnętrznych przeczytasz w pytaniach i odpowiedziach znajdujących się poniżej.

W przypadku rolety solarnej zalecamy okresowe czyszczenie prowadnic.rynien oraz obszaru wokół mechanizmu zwijania.

Nie ma potrzeby regularnego serwisowania rolety zewnętrznej, aby mogła  prawidłowo działać.

Nie, rolety Dakea to produkty całoroczne, odporne na warunki atmosferyczne i każdą porę roku. Nie ma potrzeby ich demontowania na czas zimy.

Nie, markizy Dakea to produkty całoroczne, odporne na warunki atmosferyczne i każdą porę roku. Nie musisz ich demontować na okres zimowy.

Nie, do ewentualnego czyszczenia rolet zewnętrznych nie stosuj żadnych agresywnych chemikaliów, które mogą negatywnie wpłynąć na trwałość rolety. Wystarczy woda z kilkoma kroplami  płynu do naczyń.

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.