Faq

Jak otworzyć okno dachowe Dakea?

Okna dachowe Dakea można otwierać na kilka sposobów. Podstawowym z nich jest klamka, która umiejscowiona jest na dole okna dachowego. W sytuacji, gdy okno dachowe znajduje się daleko poza zasięgiem naszych dłoni, mamy dwa rozwiązania. Po pierwsze, możemy wyposażyć okno w elektryczny otwieracz z pilotem Dakea AMC 100, który jednocześnie posiada czujnik deszczu. Dzięki temu nie musimy pamiętać o zamknięciu okna, gdy nadejdą opady. Drugim rozwiązaniem jest drążek do otwierania okien dachowych, który umożliwi sięgnięcie do klamki i otwarcie okna ręcznie. Drążki są dostępne w dwóch wersjach - 80 i 120 cm, co pozwoli dosięgnąć do okna w większości poddaszy użytkowych.

jak otworzyć okno dachowe Dakea

W przypadku instalacji okna w trudno dostępnym miejscu zalecamy montaż otwieracza elektrycznego z bezprzewodowym pilotem lub zakup drążka umożliwiającego dosięgnięcie do klamki.

Równe ułożenie skrzydła w ramie okna jest niezwykle ważne i warunkuje jego poprawne działanie. W instrukcji montażowej dołączonej do okna dachowego znajdziesz więcej informacji na ten temat. Możesz również poprosić o pomoc wykonawcę montażu okien.

Nie, potrzebujesz dwóch pilotów, by sterować tymi urządzeniami.

Do czyszczenia silnika należy używać zwilżonej szmatki i zwykłych środków myjących.

Otwieracz elektryczny nie wymaga specjalnej konserwacji, zaleca się jedynie raz w roku posmarować łańcuch smarem, aby zapewnić jego trwałość i równomierną pracę.

Skrzydło okienne jest tak zaprojektowane, żeby pozostawało otwarte w pozycji nieco niższej niż horyzontalna. Jeżeli jednak Twoje skrzydło okienne samoczynnie przyjmuje inną pozycję, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta w celu rozwiązania problemu.

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.