Faq

Jak wygląda reklamacja okien Dakea?

Reklamacja naszych okien powinna być przeprowadzana przez Dział Obsługi Klienta, u którego dokonaliśmy zakupu okien Dakea. W związku z tym, jeśli zauważysz jakąkolwiek usterkę, koniecznie zgłoś ją przed montażem okna. Ułatwi to całą procedurę. Wszelkie formalności załatwi producent, dzięki czemu szybko otrzymasz nowe, wolne od wad okna lub potrzebne części zamienne. Gdy będzie to wymagane przyśle także serwis, który zajmie się naprawą okna. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na większość pytań, które mogą pojawić się w związku z reklamacją. Nasze okna mają 10-letnią gwarancję (którą łatwo przedłużysz do 20 lat).

cele projektu „Zawód Przyszłości Dekarz”

W takiej sytuacji prosimy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta, który przeprowadzi proces wymiany reklamacyjnej uszkodzonego okna

W takiej sytuacji prosimy skontaktować się z Działem Obsług Klienta, który przeprowadzi proces wymiany reklamacyjnej uszkodzonego okna. Pęknięta szyba w oknie to wada, która podlega reklamacji – wymienia się wówczas pakiet szybowy albo całe skrzydło.

W takiej sytuacji prosimy skontaktować się ze sprzedawcą, który skontaktuje się z Dakea. My doślemy to, czego brakuje. Nie ma potrzeby składania reklamacji całego okna.

Do identyfikacji daty produkcji okna dachowego wystarczy nam zdjęcie tabliczki znamionowej, która znajduje się na górze skrzydła okiennego. Na tej podstawie jesteśmy w stanie określić termin obowiązywania gwarancji i nie będziemy wymagali faktury.

Jeśli okna Dakea zostały nieprawidłowo zamontowane, to reklamację należy zgłosić firmie, która go przeprowadziła. Jeśli okna zostały uszkodzone w trakcie montażu, odpowiedzialność leży po stronie firmy instalacyjnej. Z tego powodu sugerujemy, aby nie przeprowadzać montażu okna samodzielnie. Ewentualne uszkodzenia nie będą wówczas możliwe do zareklamowania.

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.