Faq

Jak zamontować większą ilość okien dachowych?

Planując doświetlenie pomieszczenia możemy wziąć pod uwagę montaż kilku okien dachowych w jednym pomieszczeniu. Montaż kilku okien dachowych jest oczywiście możliwy, pod warunkiem, że okna zamontujemy w specjalnych zespoleniach (tzw. zestawach kombi). Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie montażu wielu okien dachowych obok siebie lub jedno nad drugim.

jak zamontować większą ilość okien dachowych

Tak, aby zamontować okna dachowe w zespoleniach (tzw. zestawach kombi) odległość między ościeżnicami w poziomie może wynosić każdorazowo 100, 120 lub 140 mm.

W przypadku montażu pojedynczych okien dachowych należy rozdzielić je dwoma rzędami dachówek, czyli odległością ok. 40-60 cm. Można również skorzystać z dedykowanego kołnierza kombi, który pozwala na montaż okien jedno obok drugiego.

Niestety, montaż okien dachowych bezpośrednio jedno przy drugim nie jest możliwy. Aby zamontować okna dachowe w zespoleniach (tzw. zestawach kombi) odległość między ościeżnicami w poziomie może wynosić 100, 120 lub 140 mm, a w pionie 100 mm.

Tak, aby zamontować okna dachowe w zespoleniach (tzw. zestawach kombi) odległość między ościeżnicami w pionie może wynosić każdorazowo 100 mm.

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.