Dumny Dekarz

Dekarzu, dołącz do akcji!

Misją akcji #DumnyDekarz jest popularyzowanie zawodu dekarza oraz stworzenie poczucia wspólnoty wśród profesjonalistów zajmujących się dekarstwem. Pierwsza edycja umożliwiła pokazanie za pomocą zdjęcia siebie, swojej pracy i ulubionego hobby, co zaowocowało wsparciem młodych adeptów rzemiosła, w postaci stypendiów naukowych dla najzdolniejszych uczniów klas dekarskich w Polsce.
Co nas czeka w kolejnej edycji?

grupa dekarzy

Twój głos ma znaczenie – wejdź na www.dumnydekarz.pl i zdecyduj na jaki cel powinniśmy przekazać środki pieniężne! Specjalistyczne szkolenia dekarskie dla uczniów klas dekarskich, stypendia dla najlepszych z nich, czy może promocja zawodu dekarza wśród młodzieży? Uczestnicy głosowania będą mieli realny wpływ na wybór inicjatywy, którą wesprzemy finansowo. Za każdy oddany głos marka Dakea, producent okien dachowych i pomysłodawca projektu, przekaże 10 zł na inicjatywę, którą wybierze większość głosujących.

dekarz

Pierwszym wariantem są specjalistyczne szkolenia dekarskie zorganizowane przez markę Dakea w szkołach branżowych, objętych projektem Zawód Przyszłości Dekarz. Druga opcja to promocja dekarstwa w czasie rekrutacji do szkół branżowych w roku szkolnym 2020/2021 w wybranych placówkach. Trzecią inicjatywą, na którą można oddać głos, to stypendia dla najlepszych uczniów klas dekarskich, wybieranych na podstawie wyników w nauce, frekwencji oraz opinii nauczycieli, przekazywane w formie gotówki na zakończenie roku szkolnego.

dakarz na quadzie

Drugiej edycji akcji towarzyszy kolejne wydanie branżowego rocznika – Dekarze 1/2020, w którym poznamy historie kolejnych bohaterów. Zdradzają m.in. dlaczego zostali dekarzami, jak zmienił się rynek, co lubią najbardziej w swojej pracy oraz co chcieliby przekazać początkującym. Publikacja jest dostępna za darmo w wersji cyfrowej na stronie internetowej akcji, której mecenasem jest Polskie Stowarzyszenie Dekarzy.

akcja #DumnyDekarz

Inicjatywa #DumnyDekarz integruje profesjonalistów oraz zachęca młode pokolenie do wybrania właśnie takiej ścieżki zawodowej. Wesprzyj wyższy cel wchodząc na stronę dumnydekarz.pl

dekarz zdjęcie

Powiązane artykuły

Bez kategorii akcja #dumnydekarz

#DUMNY DEKARZ - CZAS PROFESJONALISTÓW

Pod mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy rozpoczął się ogólnopolski projekt na rzecz promocji dekarst... czytaj więcej

Aktualności Zawód Przyszłości Dekarz - logo

Zawód Przyszłości Dekarz – partnerstwo dla lepszej edukacji zawodowej

Począwszy od kwietnia 2019 roku Polskie Stowarzyszenie Dekarzy realizuje kolejny etap kampanii edukacyjnej ... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.