Dumny Dekarz

Pozdrowienia z dumnodekarskiej trasy!

Lato w pełni, a terminarz dumnodekarskiej ekipy realizacyjnej, jest w tym roku wypełniony niemal w takim samym stopniu, jak kalendarz niejednego dekarskiego profesjonalisty. Z imponującej ilości zgłoszeń do udziału w czwartej edycji akcji #DumnyDekarz, wyselekcjonowano aż siedmiu inspirujących przedstawicieli branży i ich niesamowite ekipy, a tym samym siedem różnych lokalizacji z całej Polski. Za nami już pierwsze spotkania, uśmiechy i wzruszenia, a to jeszcze nie koniec. Jak przy poprzednich edycjach, również i w tej, nie brakuje inspirujących pasjonatów nie tylko swojego rzemiosła. Ich wyjątkowe pasje zaprowadziły kamerę do hodowli alpak, jak również dostarczyły jej wrażeń strzeleckich. Szczególnie w tym roku Dumni Dekarze dają z siebie wszystko, wspierając inicjatywę oraz całą dekarską społeczność.

 

Dumne cyfry

#DumnyDekarz to przede wszystkim społeczność fanów i obserwujących, których codzienna aktywność na Facebook’u jest największym kołem napędowym całej akcji. Licząca aktualnie ponad siedem tysięcy osób, wciąż się rozrasta i ewoluuje a wraz z nią zmienia się również sposób komunikacji oraz cele, nad którymi od wielu lat czuwa dumnodekarski zespół realizacyjny. Na podstawie cennych dekarskich opinii i wskazówek, redaktorzy, fotografowie, operatorzy kamer oraz dźwiękowcy przemierzają dachy w całym kraj, aby już wkrótce zaprezentować nowe twarze projektu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz profesjonalnego sprzętu, wykorzystywanego również podczas wizyt u przedstawicieli branży, powstają wysokiej jakości materiały inspirowane dekarzami oraz ich ogromną pasją do życia i pracy. Cieszą się one dużą popularnością, liczoną w tysiącach dziennych aktywności użytkowników mediów społecznościowych.

 

Dumna ekipa

To właśnie stojąca po drugiej stronie obiektywu kamery, aparatu, czy po prostu mikrofonu ekipa Dumnego Dekarza, dba o najmniejszy szczegół realizacji najnowszej edycji. Jak sami skromnie podkreślają, najwięcej uczą się od dekarzy, którzy są mistrzami w organizacji pracy własnej, jak i kolegów z zespołu. Dlatego tym bardziej cieszy ogromna chęć współpracy z którą spotykają się w trakcie swoich podróży po Polsce. Świetna atmosfera, przyjazne nastawienie i dużo dystansu szybko niwelują niekiedy spore zaskoczenie rozmiarem całego przedsięwzięcia. Sami dekarze, nierzadko podkreślają, że choć obserwują akcję od dawna, nie przypuszczali, że wizyta ekipy nabierze tak profesjonalnego wydźwięku i obróci się w tak sympatyczną przygodę wartą zapamiętania. Pracę ekipy filmowej nazwano nawet „dekarskimi rewolucjami”.

Premiera tuż, tuż!

Przed dumnodekarską ekipą jeszcze kolejne miejsca i niezapomniane spotkania, ale już teraz obserwując udostępniane przez nią treści na Facebook’u wiemy, że zapowiada się jedna z barwniejszych edycji akcji! Jak sami twierdzą, w tym roku każdy znajdzie coś dla siebie, nie braknie uśmiechów, jak i wzruszeń. Setki minut nagrań wideo, tysiące wykonanych zdjęć oraz wspomnienia do spisania, już czekają na ostateczne obróbki, aby wkrótce podzielić się nimi z fanami największej dekarskiej społeczności w Polsce. Bądźcie czujni, premiera tuż, tuż.

Powiązane artykuły

Dumny Dekarz

Dumnodekarska podróż po dachach

Nie da się ukryć, że trwająca, czwarta już z rzędu edycja akcji #DumnyDekarz wystartowała z wielką pompą i ... czytaj więcej

Dumny Dekarz

Silna dekarska społeczność

Jak podsumowywał Henry Ford, jeden z najwybitniejszych inżynierów dwudziestego wieku: „połączenie sił to po... czytaj więcej

Dumny Dekarz

#DumnyDekarz kształtuje historię dekarstwa w Polsce

Aby dokonać zmian należy podjąć działania i choć droga do sukcesu bywa niekiedy długa i kręta, to jak mawia... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.