Dumny Dekarz

Dumnodekarska podróż po dachach

Nie da się ukryć, że trwająca, czwarta już z rzędu edycja akcji #DumnyDekarz wystartowała z wielką pompą i najbliższe miesiące zapowiadają się równie emocjonująco. W tym roku, po raz pierwszy, do udziału w projekcie zaproszono fanów inicjatywy, a niedawno zakończona rekrutacja okazała się wielkim sukcesem. Ilość i różnorodność zgłoszeń, bezsprzecznie świadczy o tym, że #DumnyDekarz wysuwa się na czołówkę inicjatyw skupionych wokół promocji dekarstwa i dekarzy w Polsce. Dowodem na to jest również rosnąca społeczność na Facebooku. Warto zaznaczyć, że nowa edycja to także nowa, innowacyjna formuła, która przedstawi świat dekarskich profesjonalistów w bardziej interaktywny sposób, aby otworzyć drzwi do szerokiej dyskusji na temat istotności tego rzemiosła. Jesteście ciekawi? Ekipa #Dumnego Dekarza, jest już w trasie, więc przygotujcie się na zupełnie nową przygodę.

 

Dekarska misja

Inicjatywa #DumnyDekarz już od czterech lat, pod mecenasem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, skutecznie wypełnia rynkową niszę, kładąc nacisk na promocję rzemiosła wśród szerszej społeczności, ale przede wszystkim silnie integrując wokół siebie dekarskich profesjonalistów. To właśnie dzięki nim #DumnyDekarz na przestrzeni ostatnich lat przeobraził się z inicjatywy skupionej na wsparciu młodych adeptów, w ogólnopolską akcję promującą fachowców i prawdziwych pasjonatów dekarstwa. To oni są sercem projektu i to oni stoją za jego sukcesem, dlatego trwająca edycja została dedykowana właśnie im.

 

Dekarska dumna wśród młodych

Możliwość udziału w projekcie fanów #Dumnego Dekarz spotkała się z wielkim zainteresowaniem. W efekcie, trwająca od marca do maja 2022 roku rekrutacja nowych ambasadorów, przyniosła ogromną ilość zgłoszeń od osób chętnych do zaprezentowania swojego profesjonalizmu. Znaczną część stanowili młodzi dekarscy przedsiębiorcy. Już pierwsze rozmowy z kandydatami utwierdzają w przekonaniu, że wszyscy doskonale rozumieją misję akcji i utożsamiają się w jej wartościami. Wśród nowych dekarzy znaleźli się prawdziwi pasjonaci, którzy godzinami mogą opowiadać zarówno o dekarstwie, dachach, jak i wyzwaniach stojących przed branżą. Nie zabrakło również osób niezwykle oryginalnych i barwnych, o niebanalnych zainteresowaniach, silnie zaangażowanych w różne dekarskie inicjatywy i projekty, a których część poznamy już wkrótce. Jak podkreśla Magdalena Zarzycka z zespołu Dakea, pomysłodawcy akcji #DumnyDekarz: „ilość zgłoszeń do projektu, oraz fakt, że znalazło się wśród nich tak wielu młodych dekarzy dobrze świadczy o kondycji tego fachu. Dekarze to prężna grupa zawodowa, która chce wspólnie z nami działać na rzecz promocji dekarstwa. To niezmiernie nas cieszy. Dzięki nim projekt #DumnyDekarz rozwija się, zjednując sobie coraz więcej fanów.”

 

Bądźcie na bieżąco

Efekty z pierwszy wizyt ekipy #Dumnego Dekarza u nowych ambasadorów już niebawem będą dostępne zarówno na stronie inicjatywy www.dumnydekarz.pl, jak również na fanpage akcji na Facebooku. Tegoroczny #DumnyDekarz zaskoczy nie tylko nowymi, inspirującymi osobowościami, ale także formą przekazu. Wzbogacenie kanałów komunikacji o przystępne formy video, docenią osoby mające ograniczony czas na codzienną porcję informacji. Przewidziano także szereg konkursów, w których do zdobycia będą atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jednym słowem, przed nami bardzo emocjonujące lato, dlatego bądźcie z nami na bieżąco!

Powiązane artykuły

Dumny Dekarz

#DumnyDekarz kształtuje historię dekarstwa w Polsce

Aby dokonać zmian należy podjąć działania i choć droga do sukcesu bywa niekiedy długa i kręta, to jak mawia... czytaj więcej

Dumny Dekarz

Jak zarządzać firmą dekarską? – porady profesjonalistów

Dekarza, jak wiadomo, łatwiej znaleźć na dachu, niż na leżaku. Tymczasem zachowanie równowagi pomiędzy prac... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.