Realizacje

Doświetalające wnętrza okna Dakea w domach na Osiedlu Sowim

Inteligentne wykorzystanie przestrzeni

Pomieszczenia skąpane w naturalnym świetle, cicha i spokojna okolica i świeże, podmiejskie powietrze przekonują do zainteresowania się lokalizacjami położonymi poza miastem. Osiedle Sowie położone pod Poznaniem w dość malowniczych okolicznościach przyrody spełnia wszystkie warunki ważne dla miłośników rozległych terenów zielonych oraz pieszych czy rowerowych wycieczek. Lekka architektura budynków w zabudowie jednorodzinnej bliźniaczej i przylegający do niej ogród doskonale komponują się z zielonym otoczeniem.

Architekci zadbali, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń pod dachem. Na dwóch poziomach znajduje się więc dość przestrzeni, by pomieścić rodzinę oraz zapewnić im miejsce do odpoczynku. Na piętrze każdego z budynków, pod dwuspadowym dachem wyposażonym w doświetlające wnętrze okna Dakea Good, znajduje się miejsce na dwa widne pokoje, przedpokój oraz wygodną łazienkę.

okna dachowe - realizacja

Korzyści z przebywania w odpowiednio doświetlonym wnętrzu

Dzięki oknom dachowym każde z pomieszczeń ma dostęp do świeżego powietrza i światła słonecznego, ważnego w pracy, nauce i wypoczynku. Przy pomocy okien dachowych można wykorzystać do maksimum miejsce pod dachem - ich położenie umożliwia mieszkańcom dowolnie dysponowanie przestrzenią pod skosami. Ciągły dostęp do światła dziennego pozwala także zaoszczędzić prąd – okna dachowe wpuszczają prawie 3x więcej naturalnego oświetlenia niż inne typy okien, a ich położenie sprawia, że domownicy mogą cieszyć się niższymi rachunkami i benefitami zdrowotnymi związanymi z przebywaniem w jasnych, doświetlonych pomieszczeniach.

Osiedle Sowie pod Poznaniem podczas budowy

Najważniejsze informacje: 128 zainstalowanych okien Dakea Good

Firmy współpracujące: // Montaż i realizacja: Dek-Pol

Użyte produkty: // Produkty: KAV B900

Dakea Good logo

Powiązane artykuły

Realizacje Widok na dach z zamontowanymi oknami Dakea

Ciepły montaż, Borzęcin – realizacja Grupy Dekarskiej Łomianki

Obecnie energooszczędność budynku stanowi jeden z głównych wymogów nowoczesnych inwestycji budowlanych. Zar... czytaj więcej

Realizacje Widok z dachu budynku

Nowe budynki mieszkalne w Polkowicach

Budynki TBS w Polkowicach to kompleks mieszkań komunalnych i lokali TBS. Cztery budynki pomieszczą około 10... czytaj więcej

Realizacje Widok na Kraków

Zabytkowa kamienica w centrum Krakowa

Trudna z perspektywy wykonawcy renowacja dachu zabytkowej kamienicy na ul. Loretańskiej w Krakowie, położon... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.