Realizacje

Okna kolankowe Dakea Vertica Energy – osiedle OSADA

Zlokalizowane w pobliżu Zatoki Gdańskiej osiedle Osada to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią są bezpośredni kontakt z przyrodą i duże tereny rekreacyjne: bliskość lasu, nowych tras rowerowych, ścieżek dla biegaczy i boisk sportowych. Dodatkowym atutem jest fakt, że niedaleko znajduje się aglomeracja trójmiejska. 

W ramach inwestycji powstało 14 domów-bliźniaków: w każdym znajdują się 4 lokale. Te na parterze z ogródkami, te na piętrze – z przestronnymi tarasami.  

Dzięki możliwości indywidualnego wykończenia budynków (na przykład zrobienia antresoli), zastosowanie znalazły tam okna Vertica Energy. Nieotwierane okno kolankowe gwarantuje dostęp do światła i umożliwia wentylację. Sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, zapewniając domownikom komfort użytkowania. Konstrukcja dwukomorowa zapewnia lepszą izolację, mniejsze straty ciepła w zimie i ograniczoną ilość ciepła dostającego się do środka w lecie. 

Okna dachowe zainstalowano w pokryciu falistym przy pomocy kołnierzy Dakea.  

Powiązane artykuły

Realizacje

Budynek szkoły w Twardogórze - okna dachowe, kołnierze i rolety solarne Dakea

Inwestycja to zakrojony na szeroką skalę projekt termomodernizacji Szkoły Podstawowej imienia Jana Pawła II. czytaj więcej

Realizacje

Osiedle SFERA Jaworzno - kolejna inwestycja z oknami Dakea

SFERA w Jaworznie to ciekawa inwestycja budowana przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Wieloetapowa bu... czytaj więcej

Realizacje

Okna Dakea w Wieliczce - osiedle Kaskada

Idea przyświecającą projektantom i wykonawcom tego osiedla była chęć stworzenia niewielkiej enklawy zapewni... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.