Realizacje

Osiedle SFERA Jaworzno – kolejna inwestycja z oknami Dakea

SFERA w Jaworznie to ciekawa inwestycja budowana przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Wieloetapowa budowa zlokalizowana w centralnej części Jaworzna oferowała mieszkania z balkonami (na piętrze) lub ogródkami (parter). Położenie gwarantuje mieszkańcom bliskość miasta przy jednoczesnym dostępie do terenów zielonych.

Warto wspomnieć o tym, na czym polega Budownictwo Społeczne: osiedle TBS składa się z budynków mieszkalnych, które są dostępne dla osób spełniających określone kryteria finansowe i socjalne. Mieszkania na takim osiedlu są wynajmowane lub sprzedawane na zasadach określonych przez TBS, co pozwala na utrzymanie niskich cen.

Na tym etapie oddano 43 budynki. Zainstalowano w nich drewniane okna dachowe GOOD. Zastosowanie kołnierza do blachy na rąbek KSS pozwoliło uzyskać nowoczesny wygląd dachu – także dzięki kolorystyce (stonowany antracyt jest w tej chwili niezwykle modnym rozwiązaniem). Okna połaciowe pozwalają w pełni wykorzystać potencjał pomieszczeń poddasza – światło dziennie i świeże powietrze pozwalają na zaaranżowanie np. gabinetu czy pokoju dziecięcego.

Powiązane artykuły

Realizacje

Okna Dakea w Wieliczce - osiedle Kaskada

Idea przyświecającą projektantom i wykonawcom tego osiedla była chęć stworzenia niewielkiej enklawy zapewni... czytaj więcej

Porady Eco house design with solar

Dom ekologiczny i jego poddasze. Charakterystyka budownictwa zrównoważonego

Jednym z najważniejszych i najbardziej charakterystycznych zjawisk we współczesnym budownictwie są projekty... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.