Realizacje

Realizacja Rolety Zewnętrznej Solarnej SSR pod Nysą

Jesienią towarzyszyliśmy dekarzowi Rafałowi Czarneckiemu na jednej z budowli. Inwestycja to dom wolnostojący w spokojnej, zacisznej, wiejskiej okolicy pod Nysą.

Inwestor zdecydował za poradą dekarza uzupełnić swoje okna dachowe przyjaznymi środowisku roletami solarnymi DAKEA SSR. Ostatecznie na tym wielospadowym dachu znalazło się aż 6 takich rolet.

Co daje instalacja rolety solarnej?

DAKEA SSR to produkt wysokiej jakości, innowacyjny, stworzony z myślą nie tylko o komforcie użytkowania, ale też o środowisku. Zastosowane panele słoneczne eliminują konieczność podłączania do niezależnego źródła zasilania.

Oznacza to oszczędności na rachunkach za prąd – dla inwestora, a dla dekarza: szybki czas instalacji – bo znika konieczność wiercenia, podłączania kabli czy zmian w instalacji elektrycznej. Pomijając oczywiste walory – możliwość zasłonięcia okna dachowego i zacienienie tym sposobem pomieszczenia, warto też dodać, że roleta dodatkowo wycisza pomieszczenie oraz stanowi dodatkową przeszkodę na drodze ewentualnych włamywaczy.

Na tej inwestycji znalazły się także okna dachowe DAKEA: 5 drewnianych okien Ultima o pakiecie jednokomorowym oraz jedno okno Ultima Energy w wersji PVC. Okna Ultima to gwarancja wysokich parametrów – są dźwiękoszczelne i energooszczędne. Do instalacji okien wykorzystano kołnierze do dachówki płaskiej DAKEA KFT (w tym przypadku użyto dachówki marki BRAAS).

Wszystkie produkty DAKEA zakupiono u dystrybutora CEGIELNIA NIEMODLIN.

Powiązane artykuły

Dumny Dekarz

Dekarstwo – zapotrzebowanie na profesjonalnych dekarzy będzie tylko rosło

Popyt na usługi dekarskie zawsze będzie miał się dobrze, jednakże branża zmaga się z niewystarczającą ilośc... czytaj więcej

Dumny Dekarz

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy stara się o utworzenie zawodu Technik dekarstwa

Od 4 lat Polskie Stowarzyszenie Dekarzy prowadzi projekt pod nazwą „Zawód Przyszłości Dekarz”, mający na ce... czytaj więcej

Porady rozmieszczenie okien dachowych

Jak funkcjonalnie zaplanować rozmieszczenie okien dachowych na poddaszu?

Dzięki szerokiej ofercie okien połaciowych stworzenie przytulnego i jasnego poddasza nie jest już trudne, s... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.