Aktualności

Nowa zewnętrzna roleta solarna DAKEA SSR

Oparta na technologii solarnej roleta zewnętrzna do okien dachowych to rozwiązanie podnoszące komfort i bezpieczeństwo każdego budynku. Chroni dom przed przegrzewaniem latem i chłodem zimą. Zwiększa do 16% izolację termiczną (w zależności od pakietu szybowego okna). Zamknięta znacznie redukuje hałasy z zewnątrz, zapewnia bezpieczeństwo i 100% prywatność. Sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach, w których wysoki komfort użytkowania jest priorytetem, takich jak sypialnie czy salony na poddaszach.

Zaprojektowana, by pasować idealnie do wszystkich rozmiarów okien dachowych Dakea. Jej montaż jest bardzo prosty (zajmuje ok. 20 min), możliwy także na już zainstalowanych oknach dachowych, dlatego produkt sprawdzi się nie tylko w nowym budownictwie. Z uwagi na zastosowanie paneli słonecznych roleta nie wymaga podłączania do zewnętrznego źródła zasilania (nie ma też okablowania, wymuszającego wiercenie). Roleta solarna Dakea SSR to produkt przyjazny środowisku, w dłuższej perspektywie przełożyć się może na zmniejszenia zużycia energii elektrycznej oszczędności.

Fabrycznie sparowany pilot ścienny dołączony do rolety może obsługiwać jednocześnie do 200 rolet (zasięg do 30m). Produkt może być kompatybilny z io-homecontrol®, co umożliwi podłączenie do systemu inteligentnego domu.
Produkt objęty 3-letnią gwarancją.

roleta zewnętrzna

Powiązane artykuły

Dumny Dekarz

Dekarzu, dołącz do akcji!

Misją akcji #DumnyDekarz jest popularyzowanie zawodu dekarza oraz stworzenie poczucia wspólnoty wśród profe... czytaj więcej

Dumny Dekarz Relacja z targów Budma

Dakea wspiera akcję DUMNY DEKARZ na targach BUDMA

Przy takiej liczbie profesjonalistów, na targach BUDMA nie mogło zabraknąć wsparcia ze strony akcji Dumny D... czytaj więcej

Porady Kondensacja na oknie

KONDENSACJA PARY WODNEJ NA OKNACH

Co to jest kondensacja,  jak zapobiegać pojawianiu się skroplonej pary wodnej na oknach, co zrobić, gdy skr... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.