Aktualności

Nowe opakowania kołnierzy do okien dachowych Dakea

Z początkiem 2024 roku zaczęliśmy wprowadzać do obrotu zmodyfikowane opakowania kołnierzy Dakea. Zmiana ta przybliża nas do strategicznego celu, jakim jest osiągnięcie neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla. Nowe opakowania wykonane są z mocnego kartonu, który zabezpiecza produkt przed uszkodzeniami w transpocie czy na magazynie. Podobnie jak w przypadku wprowadzonych rok temu nowych opakowań okien Dakea, zmiana opakowań kołnierzy niesie za sobą szereg korzyści, w tym zwiększoną trwałość materiału, z którego wykonane jest opakowanie oraz uczynienie go bardziej przyjaznym dla środowiska poprzez wyeliminowanie plastiku. Wierzymy, że te zmiany nie tylko uczynią nasz produkt bardziej atrakcyjnym, ale także uproszczą proces obsługi klienta i utylizacji opakowań.

Jedną z kluczowych zalet zmiany opakowań w przypadku produktów z pakietami trzyszybowymi jest wyeliminowanie zdublowania elementów oblachowania, które dotychczas znajdowały się w opakowaniu okna oraz kołnierzy. Ponadto do opakowań okien dołożone zostaną elementy oblachowania górnej części ościeżnicy, poza listwami bocznymi okna (te pozostaną nadal w opakowaniu kołnierzy).

Kołnierze w nowych opakowaniach będą wprowadzania do obrotu stopniowo od stycznia 2024 roku. W ciągu najlbliższych kilku miesięcy planujemy wycofać kołnierze pakowane jak dotychczas. Poniżej zamieszczamy instrukcję, która przedstawia zachodzące zmiany:

 

Powiązane artykuły

Porady

Okna dachowe a prawidłowa wentylacja poddasza

Wentylacja poddasza użytkowego ma wyjątkowo ważne znaczenie dla naszego zdrowia, samopoczucia, ale i bezpro... czytaj więcej

Porady

Dlaczego warto wymienić stare okna dachowe na nowe?

Wymiana okien dachowych po pewnym czasie ich użytkowania może stać się koniecznością. Jednak nie tylko uszk... czytaj więcej

Porady ocieplanie poddasza

Ocieplanie poddasza a wymiana okien dachowych

Ocieplanie poddasza ma przede wszystkim zapobiegać ucieczce ciepła z budynku przez nieszczelności w dachu. ... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.