Bez kategorii

#DumnyDekarz świętuje swój jubileusz

2023 rok, mimo że jeszcze w pełni, już dziś można śmiało nazwać rokiem Dumnego Dekarza. Przede wszystkim inicjatywa, której pomysłodawcą jest producent okien dachowych – marka Dakea, w tym roku obchodzi swój pierwszy jubileusz. Dlatego też, dumnodekarska ekipa nie omija żadnej okazji, aby wraz z przedstawicielami dekarstwa w Polsce, świętować swoje pięciolecie. Nie da się ukryć, że ważnych wydarzeń branżowych w dekarskich kalendarzach z roku na rok przybywa. Świadczy to zarazem o ogromnej integracji dekarskiej społeczności, a przede wszystkim o rosnącym gronie zainteresowanych tym rzemiosłem. Zresztą sprawdźcie sami, gdzie w tym roku miała okazję bywać ekipa Dumnego Dekarza!  

Wielkie Otwarcie

Już od wielu lat, początek roku w krajowym budownictwie stoi pod znakiem Targów BUDMA. To jedno z ważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce, przyciąga licznych wystawców i zwiedzających, specjalistów w swym fachu, którzy dzielą się nowinkami z tej prężnie rozwijającej się gałęzi rynku, jak również nawiązują cenne znajomości. W tym roku było podobnie. Przez trzy dni ekipę #DumnyDekarz, można było spotkać przy stoisku Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy PSD – niezwykłym miejscu rozmów i rozważań o profesjonalnym rzemiośle oraz jego przyszłości, prowadzonych w postaci ciekawych prelekcji, rozmów kuluarowych, jak i pokazów.

Rodzinna Atmosfera

Wraz z nadejściem cieplejszych dni, dekarska brać, a tym samym dumnodekarska ekipa, spotkały się już tradycyjnie na dekarskim pikniku – święcie wszystkich dekarzy, czyli Dniu Dekarza. Wydarzenie jak co roku zachwyciło poziomem organizacji oraz wysoką frekwencją. Tegoroczną – dwudziestą trzecią edycję zorganizowano w wyjątkowych okolicznościach przyrody Równiny Biłgorajskiej, z inicjatywy lokalnego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Organizatorzy w pełni wykorzystali wyśmienitą pogodę, zapraszając przybyłych na poprzedzający piknik spływ kajakowy, jak i koleżeńską rywalizację podczas gier i zabaw w trakcie pikniku. Znalazła się przestrzeń zarówno na upragniony relaks ze smakowitymi drinkami dla dorosłych, jak i angażujące aktywności dla dzieci. Rodzinna atmosfera oraz uśmiechy na twarzach uczestników towarzyszyły przez cały dzień. Zwieńczeniem była tradycyjnie już łączona z uroczystą kolacją gala, podczas której wręczono wyróżnienia i nagrody dla najlepszych dekarzy i firm w Polsce.

Adrenalina i lokalne inicjatywy  

Prawdziwą gratką dla fanów silniejszych emocji okazał się XXI Rajd Samochodowy Dekarzy. Tegoroczna trasa rajdu obfitowała w interesujące punkty kontrolne – w postaci zagadek i zadań, którym sprostać musieli jego uczestnicy. To wyjątkowe wydarzenie zostało zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy w Łodzi i na ich zaproszenie, przy jednym z punktów, można było spotkać ekipę #Dumnego Dekarza z autorską, wciągającą grą planszową. Z kolei inne lokalne, ale równie ważne wydarzenie, w przyjacielskiej atmosferze świętowano na organizowanych przez sudecki zespół PSD pierwszych urodzinach oddziału, skąd pochodzi aż trzech bohaterów akcji #DumnyDekarz. Nie mogło tam nas zabraknąć!

Wspomniane wydarzenia to tylko niektóre z wielu, w które zaangażowała się nasza ekipa. Dla projektu #DumnyDekarz od lat wspierającego dekarstwo i dekarzy w Polsce każde z nich jest ważne i potrzebne, aby wspólnie promować ten pasjonujący zawód ku chwale wykonujących go rzemieślników, jak i w trosce o ich następców.

Powiązane artykuły

Dumny Dekarz

Przyszłość branży dekarskiej w opinii profesjonalistów

Jak wynika z badań Głównego Urzędu Statystycznego, w pierwszym kwartale tego roku oddano do użytkowania o 1... czytaj więcej

Dumny Dekarz

Przepis na dekarski dream team

Rynek usług dekarskich od lat charakteryzuje się sporym rozdrobnieniem. Rzadko przedsiębiorcy w tej branży ... czytaj więcej

Dumny Dekarz

Dumnodekarskie powody do dumy!

Podobno, aby stać się legendą, trzeba pisać historię za życia. Dziś w piątym, jubileuszowym roku projektu #... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.