Dumny Dekarz

#DumnyDekarz na największym wydarzeniu w branży!

Choć lato jest jednym z najbardziej pracowitych okresów w dekarskich kalendarzach, żaden szanujący się profesjonalista nie może pominąć najważniejszego wydarzenia w branży, jakim jest Dzień Dekarza. Organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, przy czynnym udziale partnerów, nieustanie gromadzi wokół siebie setki dekarzy z całej Polski. Jest to doskonały moment do podsumowań, rozmów, a także wspólnego świętowania. Tegoroczny 22. Ogólnopolski Dzień Dekarza odbył się 23 lipca w Arłamowie, gdzie w pięknych okolicznościach bieszczadzkiej przyrody na wspólnym pikniku oraz podczas wieczornej gali bawili się dekarze oraz branżowi producenci. Nie mogło zabraknąć tam również przedstawicieli akcji #DumnyDekarz, którzy razem z pomysłodawcą projektu, a zarazem partnerem wydarzenia – marką okien dachowych Dakea, wspierali i celebrowali ten ważny dzień w roku.  

 

Wyjątkowy piknik

Dobre nastroje oraz piękna aura towarzyszyły uczestnikom od samego początku. Po uroczystej mszy inaugurującej obchody, rozpoczął się wielki piknik na terenach zielonych hotelu w Arłamowie. Jak co roku organizatorzy i partnerzy zadbali o moc atrakcji, wśród których nie zabrakło: zachęcających do rozmów stref relaksu, miejsc pod koleżeńskie współzawodnictwo, punktów do przetestowania swojej sprawności fizycznej i dekarskiego kunsztu. Był to również wyjątkowy dzień dla partnera wydarzenia – marki okien dachowych Dakea, który razem z dekarzami świętował swoje dziesięciolecie. Nie zabrakło ciepłych rozmów o wpływie projektu #DumnyDekarz na postrzeganie wizerunku dekarzy i dekarstwa w Polsce, a do pomarańczowej strefy zawitało między innymi ośmiu bohaterów #DumnegoDekarza, którzy podobnie jak pozostali, z zaciekawieniem słuchali o nowej odsłonie projektu. Ten wyjątkowy dzień zakończyła uroczysta gala, na której przyznano dyplomy i wyróżnienia dla czołowych przedstawicieli branży.

 

Blisko dekarzy

#DumnyDekarz świętował z dekarzami już drugi rok z rzędu i zdaniem Magdaleny Zarzyckiej, z zespołu Dakea nie ostatni. „#DumnyDekarz trwale wpisał się w świadomość dzisiejszej dekarskiej społeczności, dlatego jego obecność na najważniejszych wydarzeniach branżowych, jak Dzień Dekarza, jest obowiązkiem, ale przede wszystkim przyjemnością. To jak spotkanie z najlepszym przyjacielem, z którym częściej się słyszysz, niż widujesz. Rozmowom nie ma końca. Dekarze śledzą społeczność na Facebooku i czynnie w niej uczestniczą. Z naszym niewielkim udziałem, hasło #DumnyDekarz coraz częściej pojawia się na ulicach, zarówno na koszulkach z logo, czapkach czy samochodach. Cieszymy się, że tak chętnie utożsamiają się z akcją i ją wspierają, bo to oni są jej najmocniejszym fundamentem i motorem napędowym” – podkreśla Zarzycka.

Dekarskie gadżety

Podczas pikniku można było otrzymać #Dumnodekarskie gadżety. Rozdano, między innymi dwieście kultowych już, czarnych czapeczek z logo akcji #DumnyDekarz, dostępnych również w zestawie z koszulką na stronie inicjatywy www.dumnydekarz.pl, dla wszystkich chętnych dekarskich przedsiębiorców, którzy poświęcą chwilę czasu i wypełnią krótki formularz zgłoszeniowy.

 

 

Powiązane artykuły

Dumny Dekarz

Pozdrowienia z dumnodekarskiej trasy!

Lato w pełni, a terminarz dumnodekarskiej ekipy realizacyjnej, jest w tym roku wypełniony niemal w takim sa... czytaj więcej

Dumny Dekarz

Dumnodekarska podróż po dachach

Nie da się ukryć, że trwająca, czwarta już z rzędu edycja akcji #DumnyDekarz wystartowała z wielką pompą i ... czytaj więcej

Dumny Dekarz

#DumnyDekarz kształtuje historię dekarstwa w Polsce

Aby dokonać zmian należy podjąć działania i choć droga do sukcesu bywa niekiedy długa i kręta, to jak mawia... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.