Akcesoria komfortowe stanowią istotne uzupełnienie instalowanego okna dachowego. Regulując ilość wpadającego światła słonecznego, podnoszą komfort użytkowania pomieszczeń. Sprawdź, jakie akcesoria dostępne są w ofercie Dakea.

 

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA ROLETY?

Wysokiej jakości rolety to ważny dodatek do okien dachowych podnoszący komfort ich użytkowania. Oferta Dakea to szeroka gama produktów, zaspokajających najróżniejsze potrzeby
użytkowników – od zwiększenia prywatności, po zmniejszenie nagrzewania czy zatrzymanie dokuczliwych insektów. Wszystkie akcesoria komfortowe Dakea instaluje się bardzo łatwo i szybko, ponadto są także objęte gwarancją (jej długość różni się w zależności od produktu).

JAKIE RODZAJE ROLET DOSTĘPNE SĄ W OFERCIE DAKEA?

Roleta przyciemniająca

Stworzona, by rozpraszać światło wpadające do pomieszczenia. Półprzeroczysty materiał rolety jest wytrzymały, odporny na zabrudzenia i łatwy w konserwacji. Można zatrzymać ją w 3 pozycjach.
Dostępna w kolorze beżowym i granatowym. Multifit: pasują do okien dachowych Dakea, VELUX® (również z nową generacją – V22), FAKRO®, Optilight®, Keylite®, Starlite®, RoofLITE® i DAKSTRA.
GŁÓWNA ZALETA: przesłonięcie okna dachowego i rozproszenie światła

Markiza termoizolacyjna

Wytrzymały materiał tej instalowanej na zewnątrz markizy pokryto PCV, dzięki czemu jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Markiza chroni przed nagrzewaniem pomieszczenie, zatrzymując ciepło, ale przepuszczając łagodnie rozproszone światło.
GŁÓWNA ZALETA: zatrzymuje 80% światła słonecznego chroniąc przed nagrzewaniem oraz tłumi hałas deszczu.

Roleta zaciemiająca

Skutecznie blokuje dostęp światła i daje efekt prawie 100% zaciemnienia – warto zamontować ją w pomieszczeniach, gdzie komfort jest priorytetem. Nie ma tu żadnych sznurków i linek – roleta po prostu wsuwa się w cienką aluminiową prowadnicę. Powlekana gumą włóknina poliestrowa to mocny i odporny na zabrudzenia materiał, który można przetrzeć z kurzu wilgotną ściereczką. 2 lata gwarancji. Multifit: Rolety zaciemniające Dakea pasują do okien dachowych Dakea, VELUX®, FAKRO®, Optilight®, Keylite®, Starlite®, RoofLITE® i DAKSTRA.
GŁÓWNA ZALETA: gwarantuje 100% zaciemnienia, dostępna w 8 pięknych odcieniach.

Żaluzja pozioma

Zastosowanie żaluzji to idealny sposób, by zapewnić sobie nieco więcej prywatności, nie ograniczając ilości wpadającego do pomieszczenia światła. Wykonana z aluminium, bezprzewodowa, łatwa w montażu. Sprawdzi się w kuchniach, łazienkach, salonach.
GŁÓWNA ZALETA: rozprasza światło, tworząc miły nastrój w pomieszczeniu.

Roleta solarna do dachów płaskich

Zasilana energią słoneczną roleta pasuje idealnie do gamy Dakea. Jej podwójnie plisowany materiał zapewnia 100% efekt zaciemnienia, co sprawdzi się idealnie w sypialniach. Specjalna warstwa aluminium, dodana w materiale o budowie plastra miodu, blokuje dodatkowo do 51% ciepła. Szybka i łatwa instalacja dzięki panelowi solarnemu – nie ma potrzeby podłączania zewnętrznego źródła zasialania i wiercenia dodatkowych otworów na przewody. Dwa dostępne kolory: czarny i biały.
GŁÓWNA ZALETA: 100% zaciemnienia, 100% prywatności, zwiększone bezpieczeństwo i redukcja hałasu.

Moskitiera

Wykonana z materiałów najwyższej jakości skutecznie zabezpiecza pomieszczenie przed dokuczliwymi insektami. Łatwa w czyszczeniu i wytrzymała siatka nie zasłania widoku za oknem oraz umożliwia wentylację pomieszczenia: okno dachowe może być otwarte, nawet gdy moskitiera jest maksymalnie opuszczona. 2 lata gwarancji.

 

CZEMU WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA ROLETĘ ZEWNĘTRZNĄ?

Roleta zewnętrzna solarna SSR 

Innowacyjna, przyjazna środowisku zewnętrzna roleta solarna SSR to rozwiązanie zapewniające pełen komfort użytkowania – zaciemnienie, prywatność, dodatkowe
zabezpieczenie antywłamaniowe, redukcja hałasu z zewnątrz, mniejsze nagrzewanie pomieszczenia. Fabrycznie sparowany pilot ścienny oparty na systemie io-homecontrol®. Instalacja rolety jest łatwa i szybka – dzięki panelowi solarnemu nie ma potrzeby podłączania dodatkowego zasilania. 3 lata gwarancji.

 

Więcej informacji o produktach komfortowych Dakea uzyskasz kontaktując się z nami za pośrenictwem formularza kontaktowego lub dzwoniąc do Przedstawiciela Regionalnego Dakea.

Pobierz ten artykuł w wersji poradnika pdf:
DAKEA okna dachowe AKCESORIA KOMFORTOWE poradnik

Powiązane artykuły

Porady

Dakea i Somfy – razem dla komfortu na poddaszu

Partnerstwo między DAKEA i Somfy umożliwia maksymalną wygodę i komfort użytkowania „inteligentnego”, zautom... czytaj więcej

Realizacje

Pierwszy montaż Rolety Zewnętrznej Solarnej Dakea w Polsce

Nieinwazyjność rolety docenił właściciel domu, którego bardzo ucieszyła szybkość instalacji, brak konieczno... czytaj więcej

Aktualności

Nowa zewnętrzna roleta solarna DAKEA SSR

Oparta na technologii solarnej roleta zewnętrzna do okien dachowych to rozwiązanie podnoszące komfort i bez... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.