Realizacje

Podwrocławskie osiedle bliźniaków doświetlone oknami Dakea

Właścicielka firmy budującej to osiedle bliźniaków pod Wrocławiem jest jednocześnie dekarzem. Oczywistym więc jest, że w przypadku wyboru okien dachowych nie mogło być przypadku. Firma ANN DACH postawiła na sprawdzony, dwuszybowy model Dakea GOOD. Charakteryzują go dobre parametry izolacji termicznej oraz dobra jakość. Nie bez znaczenia były również bardzo atrakcyjne warunki cenowe tego okna.

Dla komfortu przyszłych mieszkańców, każdy z domów został wyposażony w 4 okna dachowe – dwa pojedyncze z jednej strony oraz dwa w instalacji kombi po drugiej stronie połaci. Taki układ zapewnia optymalne doświetlenie oraz możliwość efektywnej wentylacji pomieszczenia. Pokrycie dachowe zostało wykonane z blachy falistej, dlatego wykonawca wybrał uniwersalny kołnierz KUF, który idealnie pasuje do większości popularnych pokryć dachowych o wysokości profilu od 16 do 120 mm. Cechuje go także wydłużony i gęściej pofalowany aluminiowy fartuch, który zapewnia idealny montaż zarówno w przypadku dachówek profilowanych, łupków płytowych a także strzech. Do okien obok siebie wybrano kołnierz UCX, który jest odpowiednikiem modelu KUF do montaży zespolonych.

  • Model okien dachowych – DAKEA GOOD
  • Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka falista
  • Rodzaj zastosowanego kołnierza: KUF

Powiązane artykuły

Porady światło na poddaszu

Zalety naturalnego światła dziennego

Dlaczego naturalne światło jest tak ważne i jak zapewnić jak największą jego ilość w mieszkaniu? Dowiesz si... czytaj więcej

Porady okna dachowe do salonu

Co charakteryzuje nowoczesne okna dachowe do salonu?

Salon na poddaszu to dość wymagająca do zagospodarowania przestrzeń. Ze względu na swoją specyfikę jednym z... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.