Realizacje

Instalacja okien za pomocą krokwi UBR

Dom jednego z dekarzy, który od wielu lat poleca okna Dakea swoim klientom, jako wybór oferujący najlepsze parametry w konkurencyjnej cenie. Właściciel zna się na rzeczy, dlatego sięgnął po model ULTIMA ENERGY. To trzyszybowe okno posiada dwie komory wypełnione kryptonem, który przewodzi ciepło o 46% lepiej niż argon stosowany w standardowych oknach. W połączeniu z ciepłym montażem, zapewnionym przez fabryczny kołnierz termoizolacyjny IFC, daje to wymierne korzyści jeżeli chodzi o energooszczędność.

Ze względu na dach pokryty dachówką falistą, wykonawca zdecydował się na zastosowanie kołnierza Dakea KUF, który pozwala na montaż okien w większości popularnych pokryć dachowych o wysokości profilu od 16 do 120 mm. Ciekawostką są dwa okna zamontowane w jednej z połaci przy wykorzystaniu kołnierza UBX oraz krokwi pomocniczej UBR. Takie rozwiązanie pozwoliło zminimalizować odstęp między oknami do 18 mm, dzięki czemu więcej światła przenika do wewnętrza zapewniając jednocześnie zdecydowanie wyższą estetykę montażu oraz panoramiczny widok na okolicę.

 

Powiązane artykuły

Realizacje

Better Energy w Trzebnicy

Natura czy miasto? Czasami nie trzeba wybierać. Ta wyjątkowa inwestycja w Trzebnicy łączy zalety obu lokali... czytaj więcej

Porady docieplanie okien dachowych na poddaszu

Prawidłowe docieplenie i izolacja okna dachowego

W jaki sposób można zadbać o uszczelnienie okien od strony wewnętrznej i zewnętrznej? Na te i inne pytania ... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.