Realizacje

Komfort akustyczny nawet w środku miasta – realizacja w Piastowie

Czy w mieszkaniu, które znajduje się w centrum miasta można liczyć na komfortowy wypoczynek? Tak, ale pod warunkiem, że już na etapie budowy deweloper zadba o właściwy dobór materiałów. Tak było w tym przypadku. Ze względu na położenie budynku przy ruchliwej ulicy w specyfikacji przytargowej jednym z kluczowych parametrów była izolacyjność akustyczna stolarki okiennej. Dlatego na poddasze wybrane zostały trzyszybowe, energooszczędne, okna Dakea ULTIMA ENERGY z funkcją NOISE BLOCK. Model ten, dzięki licznym udoskonaleniom konstrukcji redukuje hałas pochodzący z zewnątrz nawet o 50% (38 dB).

Dodatkową korzyścią jest również zdecydowane wytłumienie hałasu powodowanego przez padający deszcz. Przyszli mieszkańcy na pewno docenią komfort akustyczny w mieszkaniu, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Dach inwestycji pokryty jest blachą z prefabrykowanym rąbkiem, dlatego do montażu każdego ze 105 okien wykorzystano kołnierze Dakea KSS, które są rozwiązaniem dedykowanym do paneli metalowych typu “Click”. Dla wygody i komfortu mieszkańców budynku, na wybranych oknach zastosowano akcesoria z gamy Dakea – markizy zewnętrzne MIA, które znacząco redukują nagrzewanie się pomieszczeń oraz otwieracze elektryczne AMC, które pozwalają na zdalną kontrolę stopnia otwarcia okna.

Powiązane artykuły

Realizacje

Instalacja okien za pomocą krokwi UBR

Dom jednego z dekarzy, który od wielu lat poleca okna Dakea swoim klientom, jako wybór oferujący najlepsze ... czytaj więcej

Realizacje

Better Energy w Trzebnicy

Natura czy miasto? Czasami nie trzeba wybierać. Ta wyjątkowa inwestycja w Trzebnicy łączy zalety obu lokali... czytaj więcej

Dołącz do naszego newslettera!

Jesteś dekarzem lub działasz w branży deweloperskiej/wykonawczej? Zapisz się do naszego newslettera już dziś i bądź zawsze na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i ofertach.

Jeśli nie należysz do tej grupy, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji o ofercie marki Dakea, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.